logo skoleni-kurzy

ŠKOLENÍ: AKCIOVÁ SPOLEČNOST PO 1 1 2014 JS SCRIPTY.JS
AKCIOVÁ SPOLEČNOST PO 1 1 2014 JS SCRIPTY.JS


skoleni-kurzy.eu




Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací



Kurzy # akciová-společnost-po-1-1-2014/js/scripty.js
 

Náhodný kurz/školení


KOSMETIČKA REKVALIFIKAČNÍ KURZ včetně profesní zkoušky, rozšířený o modul lash brow - Kosmetická škola Evolution Beauty Institute
Kurz je zakončen závěrečnou zkouškou z profesní kvalifikace v oboru KOSMETIČKA. Opravňuje Vás k získání živnostenského listu na kosmetické služby i k práci v kosmetických salonech.

^

 

 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Školení #

RSS RSS - nové termíny školení: AKCIOVÁ SPOLEČNOST PO 1 1 2014 JS SCRIPTY JS

Program kurzu: akciová společnost po 1 1 2014 js scripty js

[Školení] Přeměny obchodních společností – účetní a daňový pohled

Přeměny obchodních společností – účetní a daňový pohledPraktické dopady právní úpravy vnitrostátních fúzí, rozdělení, převodu jmění a změny právní formy do praxe a v souvislostech. Případová studie a praktické příklady. ... Seminář je určen odborné veřejnosti, která se v praxi předmětnou problematikou zabývá, tj. zejména pracovníkům poradenských firem, daňovým poradcům, auditorům, managementu společností. ... • rozhodný den a jeho vliv na účetnictví a daně (vhodné stanovení rozhodného dne), • konečné účetní závěrky, • závěrky pro ocenění, • zahajovací rozvahy, • možnosti promítnutí znaleckého přecenění, • účetní a daňové povinnosti zúčastněných společností, • možnosti dle zákona o daních z p ... • rozhodný den a jeho vliv na účetnictví a daně (vhodné stanovení rozhodného dne), • konečné účetní závěrky, • závěrky pro ocenění, • zahajovací rozvahy, • možnosti promítnutí znaleckého přecenění, • účetní a daňové povinnosti zúčastněných společností, • možnosti dle zákona o daních z p ... Nejbližší termín školení : 2026-02-11 Praha

[Školení] Cenné papíry – účetní a daňový pohled aktuálně a v roce 2026

Cenné papíry – účetní a daňový pohled aktuálně a v roce 2026Cílem semináře je komplexní rozbor problematiky účtování a zdaňování operací s cennými papíry a podíly dle aktuálně platné legislativy pro podnikatele (nikoliv pro banky a finanční instituce). V průběhu semináře budou účastníci seznámeni s konkrétními aspekty a praktickými dopady jednotlivých opera ... Seminář je určen všem, kteří mají zájem seznámit se s daňovou a účetní úpravou cenných papírů pro podnikatele v praxi, a to zejména účetním a daňovým pracovníkům, daňovým poradcům ekonomickému managementu či statutárním orgánům s pokročilejšími znalostmi účetních a daňových předpisů. ... Cílem semináře je komplexní rozbor problematiky účtování a zdaňování operací s cennými papíry a podíly dle aktuálně platné legislativy pro podnikatele (nikoliv pro banky a finanční instituce). V průběhu semináře budou účastníci seznámeni s konkrétními aspekty a praktickými dopady jednotlivých opera ... • legislativní rámec, předpisy pro CP, • členění cenných papírů – krátkodobé a dlouhodobé CP, • nabývací cena CP a obchodních podílů, • přeceňování CP – z hlediska daní a účetnictví, • reálná hodnota a ekvivalence, • nákup a prodej CP a podílu, vedení skladové evidence, • zdaňování zisk ... Nejbližší termín školení : 2026-03-05 Praha

[Školení] Podnikové finance pro neekonomy

Podnikové finance pro neekonomy ... ... ... title= info > Školení je součástí cyklu Praktické finance pro neekonomy , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online. ... Nejbližší termín školení : 2026-03-25 online



<< | 1| >>

AKCIOVÁ SPOLEČNOST PO 1 1 2014 JS SCRIPTY JS

Kurz Termíny školení Místo konání kurzu Podobné kurzy Popis kurzu Témata kurzu
Cenné papíry – účetní a daňový pohled aktuálně a v roce 2026 05.03.2026 Praha Podobné kurzy Cílem semináře je komplexní rozbor problematiky účtování a zdaňování operací s cennými papíry a podíly dle aktuálně platné legislativy pro podnikatele (nikoliv pro banky a finanční instituce). V průběhu semináře budou účastníci seznámeni s konkrétními aspekty a praktickými dopady jednotlivých opera Seminář je určen všem, kteří mají zájem seznámit se s daňovou a účetní úpravou cenných papírů pro podnikatele v praxi, a to zejména účetním a daňovým pracovníkům, daňovým poradcům ekonomickému managementu či statutárním orgánům s pokročilejšími znalostmi účetních a daňových předpisů.
Cenné papíry – účetní a daňový pohled aktuálně a v roce 2026 05.03.2026 online Podobné kurzy Cílem semináře je komplexní rozbor problematiky účtování a zdaňování operací s cennými papíry a podíly dle aktuálně platné legislativy pro podnikatele (nikoliv pro banky a finanční instituce). V průběhu semináře budou účastníci seznámeni s konkrétními aspekty a praktickými dopady jednotlivých opera Seminář je určen všem, kteří mají zájem seznámit se s daňovou a účetní úpravou cenných papírů pro podnikatele v praxi, a to zejména účetním a daňovým pracovníkům, daňovým poradcům ekonomickému managementu či statutárním orgánům s pokročilejšími znalostmi účetních a daňových předpisů.
Zaměstnávání cizinců v ČR a vysílání pracovníků do zahraničí - v praxi 1. pol. r. 2026 – průřezově s odborníky 27.04.2026 Praha Podobné kurzy Pracovní migrace s sebou nese mnohá úskalí, a to jak v oblasti zaměstnání cizinců, tak i pojištění a zdanění. Seminář přináší průřez celou problematikou týkající se zaměstnávání cizinců v České republice. Seminář je určen především personalistům, pracovníkům poradenských firem, ale i finančním ředitelům, daňovým poradcům, mzdovým účetním i auditorům, kteří se ve své práci setkávají s občany EU i z třetích států, provozujícími činnost na území ČR.
Zaměstnávání cizinců v ČR a vysílání pracovníků do zahraničí - v praxi 1. pol. r. 2026 – průřezově s odborníky 27.04.2026 online Podobné kurzy Pracovní migrace s sebou nese mnohá úskalí, a to jak v oblasti zaměstnání cizinců, tak i pojištění a zdanění. Seminář přináší průřez celou problematikou týkající se zaměstnávání cizinců v České republice. Seminář je určen především personalistům, pracovníkům poradenských firem, ale i finančním ředitelům, daňovým poradcům, mzdovým účetním i auditorům, kteří se ve své práci setkávají s občany EU i z třetích států, provozujícími činnost na území ČR.
Podnikové finance pro neekonomy 25.03.2026 online Podobné kurzy title= info > Školení je součástí cyklu Praktické finance pro neekonomy , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online.
Podnikové finance pro neekonomy 25.03.2026 Praha 8 Podobné kurzy title= info > Školení je součástí cyklu Praktické finance pro neekonomy , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online.
Jak auditovat kybernetickou bezpečnost 30.04.2026 Praha 2 Podobné kurzy Orientovat se v problematice interního auditu kybernetické bezpečnosti a NIS 2. OBSAH SEMINÁŘE V semináři volně navážeme na problematiku auditu kybernetické bezpečnosti ve vztahu k blížící se platnosti směrnice NIS2 (říjen 2024), podíváme se na aktuální situaci a nutné minimum, které je třeba s
Finance a controlling pro neekonomy 13.05.2026 online Podobné kurzy title= info > Školení je součástí cyklu Praktické finance pro neekonomy , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online.
Finance a controlling pro neekonomy 13.05.2026 Praha 8 Podobné kurzy title= info > Školení je součástí cyklu Praktické finance pro neekonomy , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online.
7 smrtelných hříchů controllera 19.05.2026 online Podobné kurzy controlleři experti všech oborů, kteří se chtějí rozvíjet ve směru controllingu Lektor Tomáš Nekvapil ředitel divize poradenství Controller Institut s. r.
7 smrtelných hříchů controllera 19.05.2026 Praha 8 Podobné kurzy controlleři experti všech oborů, kteří se chtějí rozvíjet ve směru controllingu Lektor Tomáš Nekvapil ředitel divize poradenství Controller Institut s. r.
CRR 3 / CRD 6 v detailu 26.05.2026 Praha 2 Podobné kurzy Seminář poskytuje přehled o změnách v regulaci bank, které přinesla nová regulace CRR 3 a CRD 6 a v souvislosti s ní vydané dokumenty EBA dle EBA Roadmap on strengthening the prudential framework. * Cílem semináře je seznámit účastníky se změnami v regulaci za jednotlivé oblasti (kreditní riziko, o

<< | 1| >>


a nebo pouze školení : akciová | společnost | 2014 | scripty

...Málo kurzů? # Další kurzy a školení > akciová společnost po 1 1 2014 js scripty js










 

[Rekvalifikační kurzy, školení] Novinky z oblasti vzdělávacích kurzů a školení



Poslední hledané kurzy a/nebo školení


studium-studium-studium-studium-studium-studium-studium-marketing-js-jquery-ui-js-js-jquery-js-js-jq , studium studium studium studium studium studium studium marketing js jquery ui js js jquery js js jq , studium-studium-studium-studium-studium-studium-studium-skolitel-js-scripty-js-js-jquery-ui-js-js-jq , studium studium studium studium studium studium studium skolitel js scripty js js jquery ui js js jq , vzv , studium-studium-studium-studium-studium-studium-studium-studium-skolitel-js-scripty-js-js-jquery-ui- , studium-studium-studium-studium-studium-studium-studium-skolitel-js-scripty-js-js-jquery-ui-js-js-jq , studium studium studium studium studium studium studium skolitel js scripty js js jquery ui js js jq , studium-studium-studium-studium-studium-studium-studium-skolitel-js-scripty-js-js-jquery-js-js-jquer , studium studium studium studium studium studium studium skolitel js scripty js js jquery js js jquer , studium-studium-studium-studium-studium-studium-studium-skolitel-js-scripty-js-js-jquery-ui-js-js-jq , studium-studium-studium-studium-studium-studium-skolitel-js-scripty-js-js-jquery-ui-js-js-jquery-ui- , studium studium studium studium studium studium skolitel js scripty js js jquery ui js js jquery ui , studium-studium-studium-studium-studium-studium-studium-autofolie-js-js-jquery-js-js-jquery-ui-js-js , studium-studium-studium-studium-studium-studium-skolitel-js-scripty-js-js-jquery-js-js-jquery-js-js- , studium studium studium studium studium studium skolitel js scripty js js jquery js js jquery js js , or-studium-skolitel-scripty-or-jquery , studium skolitel scripty OR jquery , studium-studium-studium-studium-studium-studium-skolitel-js-scripty-js-js-jquery-js-js-jquery-js-js- , studium studium studium studium studium studium skolitel js scripty js js jquery js js jquery js js , studium studium studium studium studium studium skolitel js scripty js js jquery ui js js jquery ui , studium studium studium studium studium studium skolitel js scripty js js jquery ui js js jquery ui , studium-studium-studium-studium-studium-studium-skolitel-js-scripty-js-js-jquery-ui-js-js-jquery-ui- , studium studium studium studium studium studium skolitel js scripty js js jquery ui js js jquery ui , studium-studium-studium-studium-studium-studium-marketing-js-jquery-ui-js-js-jquery-js-js-jquery-ui- , studium-studium-studium-studium-studium-studium-marketing-js-jquery-ui-js-js-jquery-js-js-jquery-ui- , studium studium studium studium studium studium marketing js jquery ui js js jquery js js jquery ui , studium-studium-studium-studium-studium-studium-autofolie-js-js-jquery-js-js-jquery-ui-js-js-jquery- , wx-lt-redirect-php-url-polytrauma-va-gov-disclaimer-asp-url-https-eventbrite-com-o-bcsirt-3139711504 , studium-studium-studium-studium-studium-studium-skolitel-js-scripty-js-js-jquery-ui-js-js-jquery-ui- , studium studium studium studium studium studium skolitel js scripty js js jquery ui js js jquery ui , studium-studium-studium-studium-studium-studium-skolitel-js-scripty-js-js-jquery-ui-js-js-jquery-ui- , studium-studium-studium-studium-studium-studium-skolitel-js-scripty-js-js-jquery-ui-js-js-jquery-ui- , studium studium studium studium studium studium skolitel js scripty js js jquery ui js js jquery ui , studium-studium-studium-studium-studium-studium-studium-autofolie-js-js-jquery-js-js-jquery-ui-js-js , dále viz: statistika | Náhodně hledané školení


^

 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EU



REGIONY



MENU



KONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2026 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

+



+




V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu





Školení: Obchodní jednání v únoru 2026 - Praha
^