logo skoleni-kurzy

ŠKOLENÍ: CASOVY STRANA 2


skoleni-kurzy.eu




Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací



Kurzy # casovy
 

Náhodný kurz/školení


Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách [150 hod.], rekvalifikace MPSV ČR KARVINÁ - Středisko vzdělávání s.r.o.
Rekvalifikační kurz je akreditovaný MPSV ČR v souladu se zákonem č. 108 - 2006 Sb.

^

 

 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Školení #

RSS RSS - nové termíny školení: CASOVY



<< | | 2 | | | | | | | | | >>

CASOVY

Kurz Termíny školení Místo konání kurzu Podobné kurzy Popis kurzu Témata kurzu
Přeshraniční transakce v nejdůležitějších okruzích v příkladech včetně řešení po novelách DPH 09.03.2026 Praha Podobné kurzy Pro tento seminář jsme vybrali 10 nejdůležitějších oblastí, které jsou klíčové pro plátce DPH aktivní v přeshraničních zbožových či službových transakcích. Každou z těchto oblastí si probereme na několika modelových příkladech včetně jejich řešení a odkazu na ustanovení ZDPH, judikátů, metodických Seminář je určen účetním a daňovým pracovníkům firem, které realizují přeshraniční obchod se službami či a zbožím.
Přeshraniční transakce v nejdůležitějších okruzích v příkladech včetně řešení po novelách DPH 09.03.2026 online Podobné kurzy Pro tento seminář jsme vybrali 10 nejdůležitějších oblastí, které jsou klíčové pro plátce DPH aktivní v přeshraničních zbožových či službových transakcích. Každou z těchto oblastí si probereme na několika modelových příkladech včetně jejich řešení a odkazu na ustanovení ZDPH, judikátů, metodických Seminář je určen účetním a daňovým pracovníkům firem, které realizují přeshraniční obchod se službami či a zbožím.
Excel mírně pokročilý 18.03.2026 Kolín Podobné kurzy Školení je určené uživatelům programu Excel, kteří chtějí používat v tabulkách vzorce a funkce, efektivně pracovat s rozsáhlými tabulkami a tabulky formátovat podle svých představ. Posluchači se naučí zadávat složitější funkce a ve vzorcích používat absolutní odkazy. Kurz Excel mírně pokročilý probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Excel mírně pokročilý se účastní maximálně 8 osob.
Outlook pokročilý 20.03.2026 Kolín Podobné kurzy Školení je určené pro uživatele Outlooku, kteří chtějí jeho možností využít na plno. Posluchači se seznámí s pokročilými funkcemi pro práci s emaily. Kurz Outlook pokročilý probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Outlook pokročilý se účastní maximálně 8 osob.
Outlook pokročilý 20.03.2026 Praha Podobné kurzy Školení je určené pro uživatele Outlooku, kteří chtějí jeho možností využít na plno. Posluchači se seznámí s pokročilými funkcemi pro práci s emaily. Kurz Outlook pokročilý probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Outlook pokročilý se účastní maximálně 8 osob.
Excel mírně pokročilý 25.03.2026 Kolín Podobné kurzy Školení je určené uživatelům programu Excel, kteří chtějí používat v tabulkách vzorce a funkce, efektivně pracovat s rozsáhlými tabulkami a tabulky formátovat podle svých představ. Posluchači se naučí zadávat složitější funkce a ve vzorcích používat absolutní odkazy. Kurz Excel mírně pokročilý probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Excel mírně pokročilý se účastní maximálně 8 osob.
Excel analýza dat 27.03.2026 Kolín Podobné kurzy Školení je určené pro pokročilé uživatele programu Excel, kteří zpracovávají a vyhodnocují data a pracují s dlouhými seznamy. Posluchači se naučí jak správně připravit data určená k vyhodnocení a seznámí se s možnostmi načítání externích dat. Kurz Excel analýza dat probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Excel analýza dat se účastní maximálně 8 osob.
Co musí účetní vědět o DPH 16.04.2026 Praha Podobné kurzy Na semináři se seznámíte nejen s problematikou DPH z pohledu uplatňování zákona o DPH, ale i s vhodnými postupy při zaúčtování. Na konkrétních příkladech vás lektor upozorní na časté chyby, které se v praxi vyskytují. Seminář je určen hlavním účetním, účetním a auditorům.
Co musí účetní vědět o DPH 16.04.2026 online Podobné kurzy Na semináři se seznámíte nejen s problematikou DPH z pohledu uplatňování zákona o DPH, ale i s vhodnými postupy při zaúčtování. Na konkrétních příkladech vás lektor upozorní na časté chyby, které se v praxi vyskytují. Seminář je určen hlavním účetním, účetním a auditorům.
Digitalizace HR 17.04.2026 Praha Podobné kurzy Lze vůbec mít digitální HR? Jaké jsou výzvy a překážky? Seminář je určen zástupcům jak soukromého, tak i veřejného sektoru, zejména vedoucím zaměstnancům, právníkům, personalistům.
Digitalizace HR 17.04.2026 online Podobné kurzy Lze vůbec mít digitální HR? Jaké jsou výzvy a překážky? Seminář je určen zástupcům jak soukromého, tak i veřejného sektoru, zejména vedoucím zaměstnancům, právníkům, personalistům.
Účtování nestátních neziskových organizací dle vyhlášky č. 504/2002 Sb. 23.04.2026 Praha Podobné kurzy Kurz bude zaměřen na praktické postupy při účtování nestátních neziskových organizací. Optimální je prezenční výuka, protože jsou řešeny konkrétní situace a dotazy. Kurz je určen pro vedoucí nebo ekonomické pracovníky a účetní nestátních neziskových organizací, a to spolků, nadací a nadačních fondů, ústavů a obecně prospěšných společností, církví a náboženských společností, politických stran a některých specifických účetních jednotek jako profesních komor, hone
Účtování nestátních neziskových organizací dle vyhlášky č. 504/2002 Sb. 23.04.2026 online Podobné kurzy Kurz bude zaměřen na praktické postupy při účtování nestátních neziskových organizací. Optimální je prezenční výuka, protože jsou řešeny konkrétní situace a dotazy. Kurz je určen pro vedoucí nebo ekonomické pracovníky a účetní nestátních neziskových organizací, a to spolků, nadací a nadačních fondů, ústavů a obecně prospěšných společností, církví a náboženských společností, politických stran a některých specifických účetních jednotek jako profesních komor, hone
IFRS v praxi – pro pokročilé 19.05.2026 online Podobné kurzy Podobně jako prezenční seminář IFRS v praxi – pro pokročilé i tato online verze probírá všechny nejdůležitější oblasti IFRS. Na rozdíl od živého semináře, online formát umožní probrat stejný rozsah za dvě třetiny doby. Seminář je určen těm, kteří se již seznámili s IFRS a rádi by prohloubili své znalosti. Spíš než pro ty, kteří se čerstvě ocitli v prostředí, kde se IFRS aplikuje, je zaměřen na ty, kteří v takovém prostředí už nějakou dobu pracují, a rádi by se posunuli dál.
Účetnictví podnikatelských subjektů v praxi – pro mírně pokročilé 21.05.2026 Praha Podobné kurzy Jak zaúčtovat dotaci na pořízení dlouhodobého majetku nebo provozní dotaci? Co vše mi vstupuje do pořizovací ceny dlouhodobého majetku? Seminář je určen zájemcům se základními znalostmi účtování, kteří potřebují získat hlubší vhled do účetnictví. Účast doporučujeme začínajícím účetním, kteří mají základní účetní znalost.
Účetnictví podnikatelských subjektů v praxi – pro mírně pokročilé 21.05.2026 online Podobné kurzy Jak zaúčtovat dotaci na pořízení dlouhodobého majetku nebo provozní dotaci? Co vše mi vstupuje do pořizovací ceny dlouhodobého majetku? Seminář je určen zájemcům se základními znalostmi účtování, kteří potřebují získat hlubší vhled do účetnictví. Účast doporučujeme začínajícím účetním, kteří mají základní účetní znalost.
Time management a zvládání stresu 27.05.2026 Praha Podobné kurzy Naučíte se určovat priority úkolů a efektivně řídit svůj čas, provedete analýzu současného využívání svého času a identifikaci ztrátových faktorů. => => Získáte praktické návody, jak efektivně hospodařit s časem. • role cílů v časovém managementu, • zhodnocení vlastního time managementu, • organizace pracovního dne, stanovení priorit činností, • chyby v organizaci vlastního času, rušivé vlivy a příčiny plýtvání časem, • čtyři generace časového managementu, • metoda GTD, • denní záznamy,
Jak číst účetní výkazy - kurz se zaměřením na konkurenci a finanční úřad 11.06.2026 Praha Podobné kurzy Tento kurz vás vybaví praktickými znalostmi, jak chránit firmu před konkurencí i finanční kontrolou, a zároveň lépe rozumět tomu, jak vaše firma působí navenek. Pomůže vám porozumět účetním výkazům nejen z vnitřního pohledu, ale také z hlediska toho, co o vás zjistí finanční úřad a konkurence. Kurz je vhodný pro majitele firem, manažery, členy orgánů společností a vedoucí pracovníky , kteří chtějí lépe rozumět, co o jejich firmě mohou zjistit finanční úřady, investoři, věřitelé nebo konkurence z účetních výkazů. Ideální pro ty, kdo se chtějí připravit na finanční kontrolu a zároveň mít
Jak číst účetní výkazy - kurz se zaměřením na konkurenci a finanční úřad 11.06.2026 online Podobné kurzy Tento kurz vás vybaví praktickými znalostmi, jak chránit firmu před konkurencí i finanční kontrolou, a zároveň lépe rozumět tomu, jak vaše firma působí navenek. Pomůže vám porozumět účetním výkazům nejen z vnitřního pohledu, ale také z hlediska toho, co o vás zjistí finanční úřad a konkurence. Kurz je vhodný pro majitele firem, manažery, členy orgánů společností a vedoucí pracovníky , kteří chtějí lépe rozumět, co o jejich firmě mohou zjistit finanční úřady, investoři, věřitelé nebo konkurence z účetních výkazů. Ideální pro ty, kdo se chtějí připravit na finanční kontrolu a zároveň mít
Time management a zvládání stresu 11.08.2026 Praha Podobné kurzy Naučíte se určovat priority úkolů a efektivně řídit svůj čas, provedete analýzu současného využívání svého času a identifikaci ztrátových faktorů. => => Získáte praktické návody, jak efektivně hospodařit s časem. • role cílů v časovém managementu, • zhodnocení vlastního time managementu, • organizace pracovního dne, stanovení priorit činností, • chyby v organizaci vlastního času, rušivé vlivy a příčiny plýtvání časem, • čtyři generace časového managementu, • metoda GTD, • denní záznamy,
Excel pro účetní prakticky – základní, ale povinná znalostní výbava 10.09.2026 Praha Podobné kurzy Cílem kurzu je přenést účastníky přes úskalí adresování buněk (viz dolary), funkcí, a zbavit je obav z tabulkové aplikace jednou provždy. * • úvod do prostředí Excelu (panel nástrojů Rychlý přístup, Pás karet atd. Určeno (nejen) pro účetní, ekonomické pracovníky a personalisty, kteří sice v Excelu nejsou úplnými nováčky, ale kteří doposud znají Excel spíše na základě samostudia, nebo s ním delší dobu nepracovali, a chtějí být jistější a (bez dalších pokusů) i efektivnější na polích buněk. Předpokladem akti
Excel pro účetní prakticky – základní, ale povinná znalostní výbava 10.09.2026 online Podobné kurzy Cílem kurzu je přenést účastníky přes úskalí adresování buněk (viz dolary), funkcí, a zbavit je obav z tabulkové aplikace jednou provždy. * • úvod do prostředí Excelu (panel nástrojů Rychlý přístup, Pás karet atd. Určeno (nejen) pro účetní, ekonomické pracovníky a personalisty, kteří sice v Excelu nejsou úplnými nováčky, ale kteří doposud znají Excel spíše na základě samostudia, nebo s ním delší dobu nepracovali, a chtějí být jistější a (bez dalších pokusů) i efektivnější na polích buněk. Předpokladem akti
Power Query 13.01.2026 Kolín Podobné kurzy Školení pro uživatele Excelu nebo Power BI, kteří se chtějí naučit načítat, upravovat a slučovat data z různých zdrojů pomocí nástrojů Power Query a automatizovat opakované postupy zpracování dat bez nahrávání nebo programování maker. * Kurz Power Query probíhá v malé skupin Kurz Power Query probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Power Query se účastní maximálně 8 osob.
Excel pokročilý 14.01.2026 Praha Podobné kurzy Školení je určené pro uživatele programu Excel, kteří chtějí svoji práci zefektivnit a zrychlit. Posluchači si prohloubí své znalosti, naučí se používat podmíněné formátovaní, zadávat složitější vzorce a funkce (např. Kurz Excel pokročilý probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Excel pokročilý se účastní maximálně 8 osob.
Excel pokročilý 14.01.2026 Kolín Podobné kurzy Školení je určené pro uživatele programu Excel, kteří chtějí svoji práci zefektivnit a zrychlit. Posluchači si prohloubí své znalosti, naučí se používat podmíněné formátovaní, zadávat složitější vzorce a funkce (např. Kurz Excel pokročilý probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Excel pokročilý se účastní maximálně 8 osob.
Inventarizace majetku a závazků včetně přípravných prací pro uzavření účetnictví za rok 2025, vazba na vnitřní směrnice 14.01.2026 Praha Podobné kurzy Ze zákona povinná, ale často podceňovaná inventarizace majetku a závazků v účetních jednotkách, vede k neprůkaznosti účetnictví. Na semináři se seznámíte s řádnými povinnostmi a postupy při provedení inventarizace majetku a závazků, a to včetně vypořádání a zaúčtování inventarizačních rozdílů. Seminář je určen účetním, pracovníkům účetních a poradenských firem, ekonomickým pracovníkům, ale i samotným majitelům firem. Seminář je vhodný i pro ty pracovníky, kteří nemají tolik zkušeností s inventarizací, která je nezbytná pro správné uzavření účetnictví za příslušné období.
Inventarizace majetku a závazků včetně přípravných prací pro uzavření účetnictví za rok 2025, vazba na vnitřní směrnice 14.01.2026 online Podobné kurzy Ze zákona povinná, ale často podceňovaná inventarizace majetku a závazků v účetních jednotkách, vede k neprůkaznosti účetnictví. Na semináři se seznámíte s řádnými povinnostmi a postupy při provedení inventarizace majetku a závazků, a to včetně vypořádání a zaúčtování inventarizačních rozdílů. Seminář je určen účetním, pracovníkům účetních a poradenských firem, ekonomickým pracovníkům, ale i samotným majitelům firem. Seminář je vhodný i pro ty pracovníky, kteří nemají tolik zkušeností s inventarizací, která je nezbytná pro správné uzavření účetnictví za příslušné období.
Cesta k osobní efektivitě 15.01.2026 Praha Podobné kurzy Školení „Cesta k osobní efektivitě“ je zaměřené na propojení měkkých a IT dovedností. Obvykle jsou školení zaměřená pouze na jednu část - na Time management nebo na práci s programem Outlook a mobilními elektronickými nástroji. Kurz Cesta k osobní efektivitě probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Cesta k osobní efektivitě se účastní maximálně 8 osob.
Cesta k osobní efektivitě 15.01.2026 Kolín Podobné kurzy Školení „Cesta k osobní efektivitě“ je zaměřené na propojení měkkých a IT dovedností. Obvykle jsou školení zaměřená pouze na jednu část - na Time management nebo na práci s programem Outlook a mobilními elektronickými nástroji. Kurz Cesta k osobní efektivitě probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Cesta k osobní efektivitě se účastní maximálně 8 osob.
Bezpečnost a ochrana zdraví při práci - Školení ostatních zaměstnanců Leden 2026 Pracoviště účastníka školení Podobné kurzy Odborně proškolíme vaše zaměstnance v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Zaměstnavatel obdrží tematické plány a časové rozvrhy školení, prezenční listiny a testy vyplněné jeho zaměstnanci. Náplň: Povinnosti zaměstnanců z hlediska bezpečnosti práce v návaznosti na plnění jejich pracovních povinností pro zaměstnavatele. Doklady: Zaměstnavatel obdrží tematické plány a časové rozvrhy školení, prezenční listiny a testy vyplněné jeho zaměstnanci.
Power Query 17.01.2026 Kolín Podobné kurzy Školení pro uživatele Excelu nebo Power BI, kteří se chtějí naučit načítat, upravovat a slučovat data z různých zdrojů pomocí nástrojů Power Query a automatizovat opakované postupy zpracování dat bez nahrávání nebo programování maker. * Kurz Power Query probíhá v malé skupin Kurz Power Query probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Power Query se účastní maximálně 8 osob.
Power Query 17.01.2026 Praha Podobné kurzy Školení pro uživatele Excelu nebo Power BI, kteří se chtějí naučit načítat, upravovat a slučovat data z různých zdrojů pomocí nástrojů Power Query a automatizovat opakované postupy zpracování dat bez nahrávání nebo programování maker. * Kurz Power Query probíhá v malé skupin Kurz Power Query probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Power Query se účastní maximálně 8 osob.
Základy znakového jazyka, rekvalifikace MŠMT ČR 19.01.2026 Moravská Ostrava a Přívoz Podobné kurzy Kurz je akreditovaný MŠMT ČR a umožňuje absolventům získat počáteční úroveň kompetencí ve znakované češtině. Absolventi obdrží osvědčení s celostátní platností. Kurz je určen pro téměř všechny věkové kategorie bez rozdílu pohlaví. Naučíte se s námi jak komunikovat se sluchově handicapovanými lidmi.
Power BI DAX 26.01.2026 Praha Podobné kurzy Kurz Power BI DAX probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Power BI DAX se účastní maximálně 8 osob.
Power BI DAX 26.01.2026 Kolín Podobné kurzy Kurz Power BI DAX probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Power BI DAX se účastní maximálně 8 osob.
Uzavření účetnictví za rok 2025 – pro podnikatelské subjekty 29.01.2026 Praha Podobné kurzy Na semináři se seznámíte s praktickými postupy účetních operací nezbytnými pro správné uzavření účetnictví za rok 2025 na základě zákona o účetnictví, vyhlášky pro podnikatele, Českých účetních standardů pro podnikatele a interpretací Národní účetní rady. * • inventarizce Seminář je určen hlavním účetním a dalším pracovníkům účtáren podnikatelských subjektů.
Uzavření účetnictví za rok 2025 – pro podnikatelské subjekty 29.01.2026 online Podobné kurzy Na semináři se seznámíte s praktickými postupy účetních operací nezbytnými pro správné uzavření účetnictví za rok 2025 na základě zákona o účetnictví, vyhlášky pro podnikatele, Českých účetních standardů pro podnikatele a interpretací Národní účetní rady. * • inventarizce Seminář je určen hlavním účetním a dalším pracovníkům účtáren podnikatelských subjektů.
Florista - Akreditovaný kurz floristiky ÚP 02.02.2026 Modřice Podobné kurzy Floristika je umění práce s květinami, které má velký význam pro naši společnost a je vždy aktuální. Toto řemeslo můžete uplatnit kdekoliv na světě a jedná se o dovednost, kterou Vám nikdo nemůže vzít. Časté otázky a odpovědi k rekvalifikačním kurzům Jaké získám osvědčení po úspěšném ukončení kurzu * Certifikát profesní kvalifikace Florista - floristka, vydané MZE. * Osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu Florista - floristka, vydané MŠMT Euro pas platný v celé
Power Query 02.02.2026 Kolín Podobné kurzy Školení pro uživatele Excelu nebo Power BI, kteří se chtějí naučit načítat, upravovat a slučovat data z různých zdrojů pomocí nástrojů Power Query a automatizovat opakované postupy zpracování dat bez nahrávání nebo programování maker. * Kurz Power Query probíhá v malé skupin Kurz Power Query probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Power Query se účastní maximálně 8 osob.
Power Query 02.02.2026 Praha Podobné kurzy Školení pro uživatele Excelu nebo Power BI, kteří se chtějí naučit načítat, upravovat a slučovat data z různých zdrojů pomocí nástrojů Power Query a automatizovat opakované postupy zpracování dat bez nahrávání nebo programování maker. * Kurz Power Query probíhá v malé skupin Kurz Power Query probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Power Query se účastní maximálně 8 osob.

<< | | 2 | | | | | | | | | >>



Školení - Kurzy # casovy

... -Kdekoliv- | ... Praha | ... Středočeský | ... Jihočeský | ... Plzeňský | ... Karlovarský | ... Ústecký | ... Liberecký | ... Královéhradecký | ... Pardubický | ... Vysočina | ... Jihomoravský | ... Olomoucký | ... Moravskoslezský | ... Zlínský | ... SLOVENSKO | ... MIMO ČR/SK | ... eLearning, Webináře | ... ČR -- místo bude upřesněno -- |

Školení - Kurzy # casovy

... v Praze | ... v Benešově | ... v Beroune | ... v Kladně | ... v Kolíně | ... v Kutné Hoře | ... v Mělníku | ... v Mladé Boleslavi | ... v Nymburku | ... v Příbrami | ... v Rakovníku | ... v Českých Budějovicích | ... v Českém Krumlově | ... v Jindřichově Hradci | ... v Písku | ... v Prachaticích | ... ve Strakonicích | ... v Táboře | ... v Domažlicích | ... v Klatově | ... v Plzni | ... v Rokycanech | ... v Tachově | ... v Chebu | ... v Karlových Varech | ... v Sokolově | ... v Děčíně | ... v Chomutově | ... v Litoměřicích | ... v Louně | ... v Mostě | ... v Teplicích | ... v Ústí nad Labem | ... v České lípě | ... v Jablonci | ... v Liberci | ... v Semilách | ... v Hradci Králové | ... v Jičíně | ... v Náchodě | ... v Rychnově | ... v Trutnově | ... v Chrudimi | ... v Pardubicích | ... v Svitavách | ... v Ústí | ... v Havlíčkovém Brodě | ... v Jihlavě | ... v Pelhřimově | ... v Třebíči | ... ve Žďáru nad Sázavou | ... v Blansku | ... v Brně | ... v Břeclavi | ... v Hodoníně | ... ve Vyškově | ... ve Znojmě | ... v Jeseníku | ... v Olomouci | ... v Prostějově | ... v Přerově | ... v Šumperku | ... v Kroměříži | ... v Uherském Hradišti | ... ve Vsetíně | ... ve Zlíně | ... v Bruntále | ... ve Frýdku-Místku | ... v Karviné | ... v Novém Jičíně | ... v Opavě | ... v Ostravě |









 

[Rekvalifikační kurzy, školení] Novinky z oblasti vzdělávacích kurzů a školení




^

 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EU



REGIONY



MENU



KONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2026 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

+



+




V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu





Akreditovaný kurz: Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách [150 hod.], rekvalifikace MPSV ČR KARVINÁ v lednu 2026 - Karviná
^