logo skoleni-kurzy

ŠKOLENÍ: DIGITÁLNÍ KRESLENÍ
DIGITÁLNÍ KRESLENÍ


skoleni-kurzy.eu
Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacíKurzy # digitální-kreslení
 

Náhodný kurz/školení


Začněte s Microsoft 365 – základní kurz - NICOM, a.s.
Předpokládané znalosti Základní znalost práce s počítačem na úrovni běžného uživatele. Základní znalost práce s programy MS Office.

^

 

 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Školení #

RSS RSS - nové termíny školení: DIGITÁLNÍ KRESLENÍ

Program kurzu: digitální kreslení

[Školení] Procreate - digitální kreslení videokurz iPad # pro .

Procreate -  digitální kreslení videokurz iPad # pro .Chcete objevit digitální kreslení, ale nejste jisti, jak začít bez znalosti angličtiny? Unavuje vás nekonečné hledání tutoriálů na YouTube a rádi byste ihned kreslili? ... Videokurz Procreate je určen každému, kdo se chce digitálně kreslit a naučit se základní funkce. Volba stylu umění či následného použití kreslení je už na vás. ... ... Obsah videokurzu Základní funkce v Procreatu pouze pro iPad: Základní funkce [velikost plochy, názvy souborů, organizace a vytváření složek, sdílení souborů Druhy štětců - vlastnosti, kopírování, mazání Barevné efekty: jak míchat barvy, jak si sestavit vlastní paletu barev Bare ... Nejbližší termín školení : 2024-07-15 Praha

[Školení] Jak jednoduše kreslit postavičky a vytvořit příběh - záznam webinářů

Jak jednoduše kreslit postavičky a vytvořit příběh -  záznam webinářůVisual storytelling je obrazové vyprávění příběhů. Storytelling slouží k úspěšné komunikaci a je důležitou součástí marketingu. ... Jednoduché kreslení obličejů, panáčků a postaviček využije ve své profesi např. manažer, obchodník, učitel, lektor, pracovník marketingu i kouč. ... ... Jak kreslit obličeje a postavičky a nakonec vytvořit kreslený příběh Myslíte si, že neumíte kreslit, ale vedete výuky, porady, koučování a chcete výuku či konzuktaci oživit? I přesto toužíte se zdokonalit v kreslení obličejů? ... Nejbližší termín školení : 2024-07-15 Praha

[Školení] Doodle aneb jednoduché čmárání- 10denní e-mailový kurz # pro všechny, kteří se chtějí naučit jednoduše kreslit a vizualizovat

Doodle aneb jednoduché čmárání- 10denní e-mailový kurz # pro všechny, kteří se chtějí naučit jednoduše kreslit a vizualizovatDoodle aneb zkuste něco nového. Chcete se rychle do 10 dnů naučit jednoduše kreslit? ... Pro všechny, co si myslí, že neumí lreslit a čmárat. Pro ty, co chtějí vizualizovat své nápady, projekty a myšlenky. ... ... Doodle e-mailový kurz vychází: ♥ Z principu malých krůčků, kdy postupně trénujeme a zdokonalujeme se v jednotlivých prvcích, než vytvoříme kompletní zápis, obraz. ♥ Vy trénujete doma a nikdo nic nevidí. ... Nejbližší termín školení : 2024-07-15 Praha<< | 1| >>

DIGITÁLNÍ KRESLENÍ

Kurz Termíny školení Místo konání kurzu Podobné kurzy Popis kurzu Témata kurzu
Procreate - digitální kreslení videokurz iPad # pro . Červenec 2024 Praha Podobné kurzy Chcete objevit digitální kreslení, ale nejste jisti, jak začít bez znalosti angličtiny? Unavuje vás nekonečné hledání tutoriálů na YouTube a rádi byste ihned kreslili? Videokurz Procreate je určen každému, kdo se chce digitálně kreslit a naučit se základní funkce. Volba stylu umění či následného použití kreslení je už na vás.
Procreate - digitální kreslení videokurz iPad # pro . Srpen 2024 Praha Podobné kurzy Chcete objevit digitální kreslení, ale nejste jisti, jak začít bez znalosti angličtiny? Unavuje vás nekonečné hledání tutoriálů na YouTube a rádi byste ihned kreslili? Videokurz Procreate je určen každému, kdo se chce digitálně kreslit a naučit se základní funkce. Volba stylu umění či následného použití kreslení je už na vás.
Procreate - digitální kreslení videokurz iPad # pro . Září 2024 Praha Podobné kurzy Chcete objevit digitální kreslení, ale nejste jisti, jak začít bez znalosti angličtiny? Unavuje vás nekonečné hledání tutoriálů na YouTube a rádi byste ihned kreslili? Videokurz Procreate je určen každému, kdo se chce digitálně kreslit a naučit se základní funkce. Volba stylu umění či následného použití kreslení je už na vás.
Procreate - digitální kreslení videokurz iPad # pro . Říjen 2024 Praha Podobné kurzy Chcete objevit digitální kreslení, ale nejste jisti, jak začít bez znalosti angličtiny? Unavuje vás nekonečné hledání tutoriálů na YouTube a rádi byste ihned kreslili? Videokurz Procreate je určen každému, kdo se chce digitálně kreslit a naučit se základní funkce. Volba stylu umění či následného použití kreslení je už na vás.
Jak jednoduše kreslit postavičky a vytvořit příběh - záznam webinářů Červenec 2024 Praha Podobné kurzy Visual storytelling je obrazové vyprávění příběhů. Storytelling slouží k úspěšné komunikaci a je důležitou součástí marketingu. Jednoduché kreslení obličejů, panáčků a postaviček využije ve své profesi např. manažer, obchodník, učitel, lektor, pracovník marketingu i kouč.
Jak jednoduše kreslit postavičky a vytvořit příběh - záznam webinářů Srpen 2024 Praha Podobné kurzy Visual storytelling je obrazové vyprávění příběhů. Storytelling slouží k úspěšné komunikaci a je důležitou součástí marketingu. Jednoduché kreslení obličejů, panáčků a postaviček využije ve své profesi např. manažer, obchodník, učitel, lektor, pracovník marketingu i kouč.
Jak jednoduše kreslit postavičky a vytvořit příběh - záznam webinářů Září 2024 Praha Podobné kurzy Visual storytelling je obrazové vyprávění příběhů. Storytelling slouží k úspěšné komunikaci a je důležitou součástí marketingu. Jednoduché kreslení obličejů, panáčků a postaviček využije ve své profesi např. manažer, obchodník, učitel, lektor, pracovník marketingu i kouč.
Jak jednoduše kreslit postavičky a vytvořit příběh - záznam webinářů Říjen 2024 Praha Podobné kurzy Visual storytelling je obrazové vyprávění příběhů. Storytelling slouží k úspěšné komunikaci a je důležitou součástí marketingu. Jednoduché kreslení obličejů, panáčků a postaviček využije ve své profesi např. manažer, obchodník, učitel, lektor, pracovník marketingu i kouč.
Doodle aneb jednoduché čmárání- 10denní e-mailový kurz # pro všechny, kteří se chtějí naučit jednoduše kreslit a vizualizovat Červenec 2024 Praha Podobné kurzy Doodle aneb zkuste něco nového. Chcete se rychle do 10 dnů naučit jednoduše kreslit? Pro všechny, co si myslí, že neumí lreslit a čmárat. Pro ty, co chtějí vizualizovat své nápady, projekty a myšlenky.
Doodle aneb jednoduché čmárání- 10denní e-mailový kurz # pro všechny, kteří se chtějí naučit jednoduše kreslit a vizualizovat Srpen 2024 Praha Podobné kurzy Doodle aneb zkuste něco nového. Chcete se rychle do 10 dnů naučit jednoduše kreslit? Pro všechny, co si myslí, že neumí lreslit a čmárat. Pro ty, co chtějí vizualizovat své nápady, projekty a myšlenky.
Doodle aneb jednoduché čmárání- 10denní e-mailový kurz # pro všechny, kteří se chtějí naučit jednoduše kreslit a vizualizovat Září 2024 Praha Podobné kurzy Doodle aneb zkuste něco nového. Chcete se rychle do 10 dnů naučit jednoduše kreslit? Pro všechny, co si myslí, že neumí lreslit a čmárat. Pro ty, co chtějí vizualizovat své nápady, projekty a myšlenky.
Doodle aneb jednoduché čmárání- 10denní e-mailový kurz # pro všechny, kteří se chtějí naučit jednoduše kreslit a vizualizovat Říjen 2024 Praha Podobné kurzy Doodle aneb zkuste něco nového. Chcete se rychle do 10 dnů naučit jednoduše kreslit? Pro všechny, co si myslí, že neumí lreslit a čmárat. Pro ty, co chtějí vizualizovat své nápady, projekty a myšlenky.

<< | 1| >>


a nebo pouze školení : digitální | kreslení

...Málo kurzů? # Další kurzy a školení > digitální kreslení^
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2024 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Adobe Illustrator – kurz pro pokročilé v červenci 2024 - Brno
^