logo skoleni-kurzy

ŠKOLENÍ: NEJČASTĚ STRANA 2


skoleni-kurzy.eu




Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací



Kurzy # nejčastě
 

Náhodný kurz/školení


MS Outlook - ALTUS Training Center, s.r.o.
Požadované znalosti Mimo znalost prostředí Windows, nejsou vyžadovány žádné předchozí zkušenosti s uvedeným programem. Popis kurzu : Základy práce s elektronickou poštou Přílohy e-mailů Pravidla a upozornění Kontakty Kalendář a pozvánky Úkoly Poznámky Sdílení jednotlivých modul

^

 

 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Školení #

RSS RSS - nové termíny školení: NEJČASTĚ



<< | | 2 | | | | | | | | >>

NEJČASTĚ

Kurz Termíny školení Místo konání kurzu Podobné kurzy Popis kurzu Témata kurzu
Základy účetnictví podnikatelských subjektů v praxi 19.01.2026 Praha Podobné kurzy Žádné učení čísel účtů nazpaměť, jak tomu bývá ve škole. Cílem je pochopení jednotlivých procesů a jejich dopadů do firmy. Kurz je určen pro všechny, kteří se s účetnictvím v praxi ještě nesetkali a chtějí pochopit účetní principy (například majitelé firem, budoucí účetní nebo účetní asistenti). Vhodný je též pro absolventy středních a vysokých ekonomických škol, kteří si potřebují doplnit a osvojit teoretické
Základy účetnictví podnikatelských subjektů v praxi 19.01.2026 online Podobné kurzy Žádné učení čísel účtů nazpaměť, jak tomu bývá ve škole. Cílem je pochopení jednotlivých procesů a jejich dopadů do firmy. Kurz je určen pro všechny, kteří se s účetnictvím v praxi ještě nesetkali a chtějí pochopit účetní principy (například majitelé firem, budoucí účetní nebo účetní asistenti). Vhodný je též pro absolventy středních a vysokých ekonomických škol, kteří si potřebují doplnit a osvojit teoretické
Bodové hodnocení a námitkové řízení v praxi 20.01.2026 online Podobné kurzy Cíl semináře Seznámení správních orgánů I. a II. stupně s aktuální problematikou týkající se bodového hodnocení řidičů a navazujícího námitkového řízení dle zákona č. 361 - 2000 Sb. Nejčastější pochybení v těchto řízeních, jak jim předcházet, včetně praktických aspektů a přiléhavé judikatury. *
Bodové hodnocení a námitkové řízení v praxi 20.01.2026 Praha Podobné kurzy Cíl semináře Seznámení správních orgánů I. a II. stupně s aktuální problematikou týkající se bodového hodnocení řidičů a navazujícího námitkového řízení dle zákona č. 361 - 2000 Sb. Nejčastější pochybení v těchto řízeních, jak jim předcházet, včetně praktických aspektů a přiléhavé judikatury. *
Jak komunikovat a vzájemně si dobře porozumět 22.01.2026 Praha Podobné kurzy Mluvit stejnou řečí ještě neznamená, že si rozumíme. Mozek zpracovává slova specifickým způsobem, a tak mozek každého z nás mluví trochu jiným jazykem. Seminář je určen všem, kteří jsou v každodenním kontaktu se zákazníky, kolegy či obchodními partnery a záleží jim na porozumění a dobrém výsledku při komunikaci s druhými.
Veřejné zakázky – základy zadávání v kostce 30.01.2026 Praha Podobné kurzy Formalizovanost procesu zadávacích řízení v režimu zákona je velmi striktní, co se týče procesu výběru dodavatele a jeho přípravy. V průběhu semináře se dozvíte o základech regulace, nejběžnějších druzích zakázek a typech zadávacíh řízení, podmínkách účasti dodavatelů i hodnocení nabídek. Seminář je určen pro pracovníky organizací podřízených při uzavírání obchodních smluv zákonu č. 134 - 2016 Sb.
Veřejné zakázky – základy zadávání v kostce 30.01.2026 online Podobné kurzy Formalizovanost procesu zadávacích řízení v režimu zákona je velmi striktní, co se týče procesu výběru dodavatele a jeho přípravy. V průběhu semináře se dozvíte o základech regulace, nejběžnějších druzích zakázek a typech zadávacíh řízení, podmínkách účasti dodavatelů i hodnocení nabídek. Seminář je určen pro pracovníky organizací podřízených při uzavírání obchodních smluv zákonu č. 134 - 2016 Sb.
Zaměstnanecké benefity (výhody) z pohledu daní 30.01.2026 Praha Podobné kurzy Komplexní rozbor zaměstnaneckých výhod (benefitů) z pohledu daní (nastínění možnosti jejich aplikace tak, aby jejich poskytnutí bylo pro zaměstnance i zaměstnavatele ve vztahu k daňovým odvodům a platbám pojistného výhodnější než běžná mzda) v podmínkách od roku 2026. Na semináři se seznámíte s Seminář je určen pro personalisty, vedoucí pracovníky, ale i pro ekonomy, mzdové účetní a další osoby, které se ve společnostech zabývají problematikou lidských zdrojů a mají zájem se seznámit s problematikou zaměstnaneckých výhod (benefitů) z pohledu daní a daňové optimalizace.
Zaměstnanecké benefity (výhody) z pohledu daní 30.01.2026 online Podobné kurzy Komplexní rozbor zaměstnaneckých výhod (benefitů) z pohledu daní (nastínění možnosti jejich aplikace tak, aby jejich poskytnutí bylo pro zaměstnance i zaměstnavatele ve vztahu k daňovým odvodům a platbám pojistného výhodnější než běžná mzda) v podmínkách od roku 2026. Na semináři se seznámíte s Seminář je určen pro personalisty, vedoucí pracovníky, ale i pro ekonomy, mzdové účetní a další osoby, které se ve společnostech zabývají problematikou lidských zdrojů a mají zájem se seznámit s problematikou zaměstnaneckých výhod (benefitů) z pohledu daní a daňové optimalizace.
Kalkulace a cenotvorba se zaměřením na prodej služeb v komerčním prostředí 12.02.2026 Praha Podobné kurzy Na semináři porozumíte způsobu volby vhodné metody kalkulace v podnikové praxi, získáte praktické dovednosti při sestavování kalkulací firemních nákladů a určování cen, které by pokryly náklady, nesly zisk a nebyly vysoké pro zákazníky. Pochopíte nejen nákladové stránky podnikání, ale tak Seminář je určen pro manažery středního a vrcholového managementu firmy a majitele, kteří chtějí získat konkrétní poznatky o přípravě kalkulací a nastavování cen v sektoru služeb.
Kalkulace a cenotvorba se zaměřením na prodej služeb v komerčním prostředí 12.02.2026 online Podobné kurzy Na semináři porozumíte způsobu volby vhodné metody kalkulace v podnikové praxi, získáte praktické dovednosti při sestavování kalkulací firemních nákladů a určování cen, které by pokryly náklady, nesly zisk a nebyly vysoké pro zákazníky. Pochopíte nejen nákladové stránky podnikání, ale tak Seminář je určen pro manažery středního a vrcholového managementu firmy a majitele, kteří chtějí získat konkrétní poznatky o přípravě kalkulací a nastavování cen v sektoru služeb.
Veřejné zakázky – základy zadávání v kostce 12.03.2026 Praha Podobné kurzy Formalizovanost procesu zadávacích řízení v režimu zákona je velmi striktní, co se týče procesu výběru dodavatele a jeho přípravy. V průběhu semináře se dozvíte o základech regulace, nejběžnějších druzích zakázek a typech zadávacíh řízení, podmínkách účasti dodavatelů i hodnocení nabídek. Seminář je určen pro pracovníky organizací podřízených při uzavírání obchodních smluv zákonu č. 134 - 2016 Sb.
Veřejné zakázky – základy zadávání v kostce 12.03.2026 online Podobné kurzy Formalizovanost procesu zadávacích řízení v režimu zákona je velmi striktní, co se týče procesu výběru dodavatele a jeho přípravy. V průběhu semináře se dozvíte o základech regulace, nejběžnějších druzích zakázek a typech zadávacíh řízení, podmínkách účasti dodavatelů i hodnocení nabídek. Seminář je určen pro pracovníky organizací podřízených při uzavírání obchodních smluv zákonu č. 134 - 2016 Sb.
Rozpoznejte skryté manipulace v komunikaci 19.03.2026 Praha Podobné kurzy Seminář pro ty, kteří chtějí umět rozpoznat skryté manipulace v komunikaci u sebe i u druhých. Naučit se na ně vhodně reagovat a udržet si nadhled i vnitřní klid v jednání s manipulátorem. Určeno všem, kteří potřebují rozpoznat příznaky skrytých manipulací v komunikaci u sebe i u druhých a kteří se chtějí naučit na ně vhodně reagovat a situaci změnit.
Kalkulace a cenotvorba se zaměřením na prodej služeb v komerčním prostředí 24.03.2026 Praha Podobné kurzy Na semináři porozumíte způsobu volby vhodné metody kalkulace v podnikové praxi, získáte praktické dovednosti při sestavování kalkulací firemních nákladů a určování cen, které by pokryly náklady, nesly zisk a nebyly vysoké pro zákazníky. Pochopíte nejen nákladové stránky podnikání, ale tak Seminář je určen pro manažery středního a vrcholového managementu firmy a majitele, kteří chtějí získat konkrétní poznatky o přípravě kalkulací a nastavování cen v sektoru služeb.
Kalkulace a cenotvorba se zaměřením na prodej služeb v komerčním prostředí 24.03.2026 online Podobné kurzy Na semináři porozumíte způsobu volby vhodné metody kalkulace v podnikové praxi, získáte praktické dovednosti při sestavování kalkulací firemních nákladů a určování cen, které by pokryly náklady, nesly zisk a nebyly vysoké pro zákazníky. Pochopíte nejen nákladové stránky podnikání, ale tak Seminář je určen pro manažery středního a vrcholového managementu firmy a majitele, kteří chtějí získat konkrétní poznatky o přípravě kalkulací a nastavování cen v sektoru služeb.
Bodové hodnocení a námitkové řízení v praxi 31.03.2026 online Podobné kurzy Cíl semináře Seznámení správních orgánů I. a II. stupně s aktuální problematikou týkající se bodového hodnocení řidičů a navazujícího námitkového řízení dle zákona č. 361 - 2000 Sb. Nejčastější pochybení v těchto řízeních, jak jim předcházet, včetně praktických aspektů a přiléhavé judikatury. *
Bodové hodnocení a námitkové řízení v praxi 31.03.2026 Praha Podobné kurzy Cíl semináře Seznámení správních orgánů I. a II. stupně s aktuální problematikou týkající se bodového hodnocení řidičů a navazujícího námitkového řízení dle zákona č. 361 - 2000 Sb. Nejčastější pochybení v těchto řízeních, jak jim předcházet, včetně praktických aspektů a přiléhavé judikatury. *
Rozpoznejte skryté manipulace v komunikaci 05.05.2026 Praha Podobné kurzy Seminář pro ty, kteří chtějí umět rozpoznat skryté manipulace v komunikaci u sebe i u druhých. Naučit se na ně vhodně reagovat a udržet si nadhled i vnitřní klid v jednání s manipulátorem. Určeno všem, kteří potřebují rozpoznat příznaky skrytých manipulací v komunikaci u sebe i u druhých a kteří se chtějí naučit na ně vhodně reagovat a situaci změnit.
Jak komunikovat a vzájemně si dobře porozumět 14.05.2026 Praha Podobné kurzy Mluvit stejnou řečí ještě neznamená, že si rozumíme. Mozek zpracovává slova specifickým způsobem, a tak mozek každého z nás mluví trochu jiným jazykem. Seminář je určen všem, kteří jsou v každodenním kontaktu se zákazníky, kolegy či obchodními partnery a záleží jim na porozumění a dobrém výsledku při komunikaci s druhými.
Bodové hodnocení a námitkové řízení v praxi 09.06.2026 online Podobné kurzy Cíl semináře Seznámení správních orgánů I. a II. stupně s aktuální problematikou týkající se bodového hodnocení řidičů a navazujícího námitkového řízení dle zákona č. 361 - 2000 Sb. Nejčastější pochybení v těchto řízeních, jak jim předcházet, včetně praktických aspektů a přiléhavé judikatury. *
Bodové hodnocení a námitkové řízení v praxi 09.06.2026 Praha Podobné kurzy Cíl semináře Seznámení správních orgánů I. a II. stupně s aktuální problematikou týkající se bodového hodnocení řidičů a navazujícího námitkového řízení dle zákona č. 361 - 2000 Sb. Nejčastější pochybení v těchto řízeních, jak jim předcházet, včetně praktických aspektů a přiléhavé judikatury. *
Bodové hodnocení a námitkové řízení v praxi 18.08.2026 online Podobné kurzy Cíl semináře Seznámení správních orgánů I. a II. stupně s aktuální problematikou týkající se bodového hodnocení řidičů a navazujícího námitkového řízení dle zákona č. 361 - 2000 Sb. Nejčastější pochybení v těchto řízeních, jak jim předcházet, včetně praktických aspektů a přiléhavé judikatury. *
Bodové hodnocení a námitkové řízení v praxi 18.08.2026 Praha Podobné kurzy Cíl semináře Seznámení správních orgánů I. a II. stupně s aktuální problematikou týkající se bodového hodnocení řidičů a navazujícího námitkového řízení dle zákona č. 361 - 2000 Sb. Nejčastější pochybení v těchto řízeních, jak jim předcházet, včetně praktických aspektů a přiléhavé judikatury. *
Bodové hodnocení a námitkové řízení v praxi 20.10.2026 online Podobné kurzy Cíl semináře Seznámení správních orgánů I. a II. stupně s aktuální problematikou týkající se bodového hodnocení řidičů a navazujícího námitkového řízení dle zákona č. 361 - 2000 Sb. Nejčastější pochybení v těchto řízeních, jak jim předcházet, včetně praktických aspektů a přiléhavé judikatury. *
Bodové hodnocení a námitkové řízení v praxi 20.10.2026 Praha Podobné kurzy Cíl semináře Seznámení správních orgánů I. a II. stupně s aktuální problematikou týkající se bodového hodnocení řidičů a navazujícího námitkového řízení dle zákona č. 361 - 2000 Sb. Nejčastější pochybení v těchto řízeních, jak jim předcházet, včetně praktických aspektů a přiléhavé judikatury. *
Bodové hodnocení a námitkové řízení v praxi 01.12.2026 online Podobné kurzy Cíl semináře Seznámení správních orgánů I. a II. stupně s aktuální problematikou týkající se bodového hodnocení řidičů a navazujícího námitkového řízení dle zákona č. 361 - 2000 Sb. Nejčastější pochybení v těchto řízeních, jak jim předcházet, včetně praktických aspektů a přiléhavé judikatury. *
Bodové hodnocení a námitkové řízení v praxi 01.12.2026 Praha Podobné kurzy Cíl semináře Seznámení správních orgánů I. a II. stupně s aktuální problematikou týkající se bodového hodnocení řidičů a navazujícího námitkového řízení dle zákona č. 361 - 2000 Sb. Nejčastější pochybení v těchto řízeních, jak jim předcházet, včetně praktických aspektů a přiléhavé judikatury. *
Inventarizace majetku a závazků včetně přípravných prací pro uzavření účetnictví za rok 2025, vazba na vnitřní směrnice 14.01.2026 Praha Podobné kurzy Ze zákona povinná, ale často podceňovaná inventarizace majetku a závazků v účetních jednotkách, vede k neprůkaznosti účetnictví. Na semináři se seznámíte s řádnými povinnostmi a postupy při provedení inventarizace majetku a závazků, a to včetně vypořádání a zaúčtování inventarizačních rozdílů. Seminář je určen účetním, pracovníkům účetních a poradenských firem, ekonomickým pracovníkům, ale i samotným majitelům firem. Seminář je vhodný i pro ty pracovníky, kteří nemají tolik zkušeností s inventarizací, která je nezbytná pro správné uzavření účetnictví za příslušné období.
Inventarizace majetku a závazků včetně přípravných prací pro uzavření účetnictví za rok 2025, vazba na vnitřní směrnice 14.01.2026 online Podobné kurzy Ze zákona povinná, ale často podceňovaná inventarizace majetku a závazků v účetních jednotkách, vede k neprůkaznosti účetnictví. Na semináři se seznámíte s řádnými povinnostmi a postupy při provedení inventarizace majetku a závazků, a to včetně vypořádání a zaúčtování inventarizačních rozdílů. Seminář je určen účetním, pracovníkům účetních a poradenských firem, ekonomickým pracovníkům, ale i samotným majitelům firem. Seminář je vhodný i pro ty pracovníky, kteří nemají tolik zkušeností s inventarizací, která je nezbytná pro správné uzavření účetnictví za příslušné období.
Jak správně nastavit pravidla pro vyúčtování zahraničních pracovních cest v roce 2026, valutová pokladna, použití platebních karet 15.01.2026 Praha Podobné kurzy Řádné nastavení postupu při vyúčtování zahraničních pracovních cest včetně správného vypracování vnitřních směrnic usnadní práci nejen zaměstnanců vyslaných na pracovní cestu, ale také pracovníkům, kteří mají na starosti vyúčtování. Práva a povinnosti obou stran, zaměstnavatele i zaměstnance, Teorie je základ, ale skutečná praxe velký přínos. Seminář je určen účetním a ekonomickým pracovníkům, pokladním, a to jak z podnikatelské, tak i ze státní i nestátní neziskové sféry.
Jak správně nastavit pravidla pro vyúčtování zahraničních pracovních cest v roce 2026, valutová pokladna, použití platebních karet 15.01.2026 online Podobné kurzy Řádné nastavení postupu při vyúčtování zahraničních pracovních cest včetně správného vypracování vnitřních směrnic usnadní práci nejen zaměstnanců vyslaných na pracovní cestu, ale také pracovníkům, kteří mají na starosti vyúčtování. Práva a povinnosti obou stran, zaměstnavatele i zaměstnance, Teorie je základ, ale skutečná praxe velký přínos. Seminář je určen účetním a ekonomickým pracovníkům, pokladním, a to jak z podnikatelské, tak i ze státní i nestátní neziskové sféry.
Nastavení kontrolního systému a správných postupů v účetnictví pro rok 2026 s vazbou nejen na povinné vnitřní směrnice 16.01.2026 Praha Podobné kurzy Základ pro řádnou kontrolu účetnictví spočívá v perfektním nastavení celého kontrolního systému. Pokud si účetní jednotka nevytvoří kontrolní systém účetnictví, správné postupy, a nebude mít vytvořené vnitřní směrnice (minimálně ty povinné), nemůže mít stoprocentní jistotu, že účetnictví bude v p Seminář je určen pracovníkúm účtáren, účetním firmám, ale i majitelům firem, kteří chtějí mít své účetnictví v pořádku, a chtějí mu v základu porozumět. Určeno pro podnikatelskou sféru.
Nastavení kontrolního systému a správných postupů v účetnictví pro rok 2026 s vazbou nejen na povinné vnitřní směrnice 16.01.2026 online Podobné kurzy Základ pro řádnou kontrolu účetnictví spočívá v perfektním nastavení celého kontrolního systému. Pokud si účetní jednotka nevytvoří kontrolní systém účetnictví, správné postupy, a nebude mít vytvořené vnitřní směrnice (minimálně ty povinné), nemůže mít stoprocentní jistotu, že účetnictví bude v p Seminář je určen pracovníkúm účtáren, účetním firmám, ale i majitelům firem, kteří chtějí mít své účetnictví v pořádku, a chtějí mu v základu porozumět. Určeno pro podnikatelskou sféru.
MS Excel – klíčové dovednosti pro každého 19.01.2026 Praha Podobné kurzy MS Excel * – Key Skills for Everyone * Kurz poskytuje nezbytné základy pro úspěšné ovládání jednoho z nejpopulárnějších nástrojů pro práci s tabulkami a daty – MS Excelu. Zaměříme se na nejdůležitější dovednosti, které oceníte při své každodenní práci a ukážeme si, jak s Excelem pracovat rychl Seznámení s prostředím aplikace - základní ovládání a klíčové pojmy Práce s tabulkou a základní výpočty Automatický formát tabulky Obsluha rozsáhlejší tabulky Vkládání grafických prvků na list Kurz poskytuje nezbytné základy pro úspěšné ovládání jednoho z nejpopulárnějších nástroj
Tvorba systému firemního vzdělávání - Od analýzy potřeb k realizaci rozvojových programů 20.01.2026 Praha 1 Podobné kurzy Vytvořte ve své společnosti efektivní vzdělávací systém Vzdělaní a motivovaní zaměstnanci pomáhají firmě udržet konkurenceschopnost. Naučte se diagnostikovat vzdělávací potřeby ve své firmě, seznamte se s nejčastějšími chybami v oblasti vzdělávání zaměstnanců a osvojte si postupy rozpočtování a
Zákon č. 250/2016 Sb. – řízení před správním orgánem I. stupně 22.01.2026 Praha Podobné kurzy Cíl semináře Cílem semináře je podrobné rozebrání procesních postupů, jež realizuje správní orgán I. stupně při projednávání přestupků na úseku veřejného pořádku, občanského soužití a majetku. *
Zákon č. 250/2016 Sb. – řízení před správním orgánem I. stupně 22.01.2026 online Podobné kurzy Cíl semináře Cílem semináře je podrobné rozebrání procesních postupů, jež realizuje správní orgán I. stupně při projednávání přestupků na úseku veřejného pořádku, občanského soužití a majetku. *
Cash flow – součást účetní závěrky 27.01.2026 online Podobné kurzy Na semináři se seznámíte s nepřímou metodou sestavení přehledu o peněžních tocích, který je součástí účetní závěrky podnikatelů. Seminář obsahuje jak výkladovou část, tak i procvičení na příkladech z praxe. Seminář je určen účetním, finančním analytikům, asistentům auditora, ekonomům a manažerům firem.
Cash flow – součást účetní závěrky 27.01.2026 Praha Podobné kurzy Na semináři se seznámíte s nepřímou metodou sestavení přehledu o peněžních tocích, který je součástí účetní závěrky podnikatelů. Seminář obsahuje jak výkladovou část, tak i procvičení na příkladech z praxe. Seminář je určen účetním, finančním analytikům, asistentům auditora, ekonomům a manažerům firem.

<< | | 2 | | | | | | | | >>



Školení - Kurzy # nejčastě

... -Kdekoliv- | ... Praha | ... Středočeský | ... Jihočeský | ... Plzeňský | ... Karlovarský | ... Ústecký | ... Liberecký | ... Královéhradecký | ... Pardubický | ... Vysočina | ... Jihomoravský | ... Olomoucký | ... Moravskoslezský | ... Zlínský | ... SLOVENSKO | ... MIMO ČR/SK | ... eLearning, Webináře | ... ČR -- místo bude upřesněno -- |

Školení - Kurzy # nejčastě

... v Praze | ... v Benešově | ... v Beroune | ... v Kladně | ... v Kolíně | ... v Kutné Hoře | ... v Mělníku | ... v Mladé Boleslavi | ... v Nymburku | ... v Příbrami | ... v Rakovníku | ... v Českých Budějovicích | ... v Českém Krumlově | ... v Jindřichově Hradci | ... v Písku | ... v Prachaticích | ... ve Strakonicích | ... v Táboře | ... v Domažlicích | ... v Klatově | ... v Plzni | ... v Rokycanech | ... v Tachově | ... v Chebu | ... v Karlových Varech | ... v Sokolově | ... v Děčíně | ... v Chomutově | ... v Litoměřicích | ... v Louně | ... v Mostě | ... v Teplicích | ... v Ústí nad Labem | ... v České lípě | ... v Jablonci | ... v Liberci | ... v Semilách | ... v Hradci Králové | ... v Jičíně | ... v Náchodě | ... v Rychnově | ... v Trutnově | ... v Chrudimi | ... v Pardubicích | ... v Svitavách | ... v Ústí | ... v Havlíčkovém Brodě | ... v Jihlavě | ... v Pelhřimově | ... v Třebíči | ... ve Žďáru nad Sázavou | ... v Blansku | ... v Brně | ... v Břeclavi | ... v Hodoníně | ... ve Vyškově | ... ve Znojmě | ... v Jeseníku | ... v Olomouci | ... v Prostějově | ... v Přerově | ... v Šumperku | ... v Kroměříži | ... v Uherském Hradišti | ... ve Vsetíně | ... ve Zlíně | ... v Bruntále | ... ve Frýdku-Místku | ... v Karviné | ... v Novém Jičíně | ... v Opavě | ... v Ostravě |









 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EU



REGIONY



MENU



KONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2026 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

+



+




V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu





Akreditovaný kurz: Řidič VZV v lednu 2026 - Brno-Židenice
^