logo skoleni-kurzy

KURZ : ARCHITEKTURA PRAHY
AHA PR AGENCY S R O


skoleni-kurzy.eu


[HANNDE.com] HandMade výrobky =>
< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacíPořádáte podobný kurz/školení?


Pořádáte podobné kurzy, školení a/nebo studium. Vložte Vaše kurzy na web. Kurs / kurzy nemusí být rekvalifikační, stačí když kurzy budou mít termín konání školení pro on-line objednávku kurzu


 
ARCHITEKTURA PRAHY - Následující kurzy:

 

 

ARCHITEKTURA PRAHY

Viz také následující kurzy :
 • Enterprise architekturaPodrobnosti
 • Enterprise Architektura - nové přístupyPodrobnosti
 • Zahradní architektura s Ing. ZahrádkovouPodrobnosti
 • Modelování architektur organizacíPodrobnosti
 • ARCHITEKTURA PRAHYPodrobnosti


Kurz - ARCHITEKTURA PRAHY


AHA PR Agency, s.r.o.


Praha je živoucí učebnice architektury. Pojďme se podívat, jak se v Praze vyvíjely a měnily jednotlivé slohy, jaké architektonické skvosty se tu objevují i skrývají. Poznejte Prahu a její architekturu přehledně, podrobně, ve všech městských čtvrtích a se zasvěcenou průvodkyní, doc. Ing. arch. Radomírou Sedlákovou, CSc. Od 11. století si tu můžeme číst, jak se postupně rozvíjelo stavitelství, urbanismus, jak se měnily jednotlivé slohy. Většinou však zůstáváme ...


Cena kurzu:
     ...   5.350 Kč / Kurz  

     ... včetně DPH: 6.474 Kč / Kurz

Objednat - pro přihlášení na kurz/školení klikněte na zvolený termín školení a místo konáníPřihláška na školení/kurz a termín:
 • Pro objednání kurzu klikněte na zvolený termín školení a místo konání odkaz
 • Popis, lektoři a program kurzu je níže na stránce odkaz
 • Komentáře a dotazy na školení/kurz # Komentáře ke kurzu odkaz
 • V případě jakéhokoliv otázky můžete poslat Dotaz ke kurzu odkaz
 • Nevyhovuje vám tento kurz? Zkuste se podívat na podobné kurzy odkaz

ARCHITEKTURA PRAHY
Přihláška na termín kurzu
Místo konání Přihláška na kurz a termín Akreditace
Poznámka k termínu školení
ARCHITEKTURA PRAHY

Praha 2
Přihláška


Chci informaci ke kurzu k tomuto termínu: Nezávazná přihláška
-
Termín kurzu: 22.04.-29.04 2020 Karlovo náměstí 3, Praha 2 ...

-- ... pro objednání kurzu klikněte na zvolený termín školení a/nebo je možno poslat:Popis kurzu
ARCHITEKTURA PRAHY


Kurz je určen pro ...


Praha je živoucí učebnice architektury. Pojďme se podívat, jak se v Praze vyvíjely a měnily jednotlivé slohy, jaké architektonické skvosty se tu objevují i skrývají.
Poznejte Prahu a její architekturu přehledně, podrobně, ve všech městských čtvrtích a se zasvěcenou průvodkyní, doc. Ing. arch. Radomírou Sedlákovou, CSc.
Od 11. století si tu můžeme číst, jak se postupně rozvíjelo stavitelství, urbanismus, jak se měnily jednotlivé slohy. Většinou však zůstáváme ve svém čtení v hranicích historického jádra města, jako by pro nás Praha ustrnula ve středověkých hradbách. Přitom města, která začala postupně před Prahou vznikat a která jí byla posléze pohlcena, mají své vlastní dějiny, mohou nabídnout dostatek architektonických klenotů. V přednáškových cyklech se obvykle postupuje striktně chronologicky – románská, gotická, renesanční atd. architektura.
Tak se zkusíme na Prahu podívat podle jednotlivých městských částí. Kdysi jich bylo jen 10, jak se Praha zvětšovala, přibylo jich. Jejich číslování neodpovídá vždy historickému vývoji území (Praha 2 nejsou jen Vinohrady, Praha 10 nejsou jen Vršovice), některé historické části jsou rozděleny do dvou částí (třeba Vinohrady). Úřední potřeby ne vždy sledují historické souvislosti. Abychom se v našem pohledu na Prahu dokázali zorientovat, budeme se držet klasického značení 1 – 10, s několika výjimkami. Praha 1 bude rozdělena Vltavou, z Prahy 2 oddělíme Nové Město a pojednáme ho samostatně. Na konci přidáme dvě města z novějších, která jsou charakteristická pro dobu svého vzniku, a přitom dostatečně odlišná – Praha 11, to je Jižní Město, Praha 13, to je Jihozápadní Město. A nakonec přidáme aspoň hlavní architektonické zajímavosti z dalších částí města.


Lektoři kurzu

KA doc. Ing. Arch. Radomíra Sedláková, CSc. Absolventka ČVUT v Praze, obor architektura; Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, obor estetika, postgraduální studium; Ústřední ústav teorie a dějin architektury v Moskvě, vědecká příprava teorie architektury.
1974–1984 Výzkumný ústav výstavby a architektury, Kabinet teorie architektury, kde se věnovala metodologii architektonické kritiky. 1986 založila sbírku architektury v Národní galerii v Praze a od té doby její kurátorkou; připravila 3 desítky výstav o české architektuře. Od 1995 přednáší dějiny architektury, do 2004 na fakultě architektury Technické univerzity v Liberci, do roku 2007 na Fakultě architektury Slovenské technické univerzity, od roku 1999 na Stavební fakultě ČVUT.

 • Kurátorka Sbírky moderního a současného umění Národní galerie v Praze, Veletržní palác.
 • Vysokoškolský pedagog ČVUT, katedra dějin architektury
 • Předsedkyně poroty Stavba roku
 • Publikační a přednášková činnost
Z hodnocení absolventů kurzů: Přednášky doc. Sedlákové jsou moc pěkné nejen výběrem osobností a znalostí daného tématu a jejich podrobností, ale především podáním, které je velmi poutavé. Budu se těšit na další přednášky a výběr témat ráda nechám na doc. Sedlákové, líp to nemůže umět nikdo jiný, než takový odborník jako je ona. Moc děkuji za krásné přednáškové večery.
Zdeňka Podlešáková Děkuji za přednášky a za způsobení radosti, že bude možno nadále se účastnit přednášek paní doc. Sedlákové. Její přednášky mi nejen přinášejí informace, po kterých bych z vlastní iniciativy nepátrala, ale jsou i setkáním s krásným jazykem i milým humorem, takže každá je prostě zážitek! A téma na příští rok považuji za geniální. Hlásím se zcela závazně!
Oldřiška Rysová


[Kurz] Program kurzu (obsah přednášky/semináře/rekvalifikace/studia) ...

OBSAH

* 1. Praha 1 – Hradčany a Malá Strana

* 2. Praha 1 – Staré Město

* 3. Praha 1, 2 – Nové Město

* 4. Praha 2 - Vinohrady

* 5. Praha 3 – Vinohrady, Žižkov
6. Praha 4 – Nusle, Podolí, Krč, Braník, Michle, Lhotka, Hodkovičky
7. Praha 5 – Smíchov, Radlice, Hlubočepy, Jinonice, Košíře, Motol
8. Praha 6 – Dejvice, Bubeneč, Střešovice, Břevnov, Veleslavím, Vokovice, Liboc, Ruzyně
9. Praha 7 – Holešovice, Trója
10. Praha 8 – Karlín, Libeň, Kobylisy, Bohnice, Čimice, Střížkov
1
* 1. Praha 9 – Vysočany, hrdlořezy, Prosek, Střížkov
1
* 2. Praha 10 – Vršovice, Strašnice, Malešice, Záběhlice
1
* 3. Praha 11 – Jižní Město
1
* 4. Praha 13 – Jihozápadní Město
1
* 5. Praha – mimo číslování

 • pravý břeh Vltavy: např. Kyje, Hloubětín, Černý Most, Hostivař, Kunratice, Modřany
 • levý břeh Vltavy: např. Velká Chuchle, Řepy, Zličín, Přední Kopanina, Suchdol, Nebušice, Lysolaje


 • [Školení] Další popis kurzu (úroveň, minimální znalosti, informace o cenách kurzu) ...


  * ce, po kterých bych z vlastní iniciativy nepátrala, ale jsou i setkáním s krásným jazykem i milým humorem, takže každá je prostě zážitek! A téma na příští rok považuji za geniální. Hlásím se zcela závazně!
  Oldřiška Rysová
  [dotaz na školení/kurz] Formulář pro komentáře, dotazy a odpovědi


  Dotaz ke kurzu: ARCHITEKTURA PRAHY
  text dotazu, ostatní data (tel/email) se samozřejmě nezveřejňují a nezobrazují, pouze budou přeposlána školící firmě

     ... a pro kontrolu zadejte prosím znova Váš email
  Někdy je zadaná špatná emailová adresa a odpověď se vrátí, proto prosím zadejte email dvakrát

                Chci poslat přihlašovací údaje na server skoleni-kurzy.eu
  [Registrovat jako uživatele Ano/Ne]

  Pokud jste přihlášeni, email nemusíte zadávat
  Vložte potvrzovací kód Vložte číslo             

  Pro změnu potvrzovacího kódu je možno znovu načíst stránku

  Komentáře a dotazy na školení/kurz


  AHA PR Agency, s.r.o.

  :: Vzdělávací a PR agentura zaměřená na soft-skills kurzy - kurzy rozvoje osobnosti v oblastech: rétorika, komunikace, prezentace, PR a mediální vystupování, psychologie jednání a diagnostika, manažerské dovednosti, personalistika aj. Kromě tréninků soft-skills pořádáme dlouhodobé [semestrální] i krátkodobé [2 denní nebo večerní] zájmové otevřené kurzy z oblasti dějin umění a architektury, hudby aj., vhodné pro širokou veřejnost i jako příprava ke studiu na VŠ. Agentura pořádá také odborné programy pro zahraniční skupiny i jednotlivce přijíždějící na pobyty do ČR, a to jako přímý partner zahraniční agentury, a nebo subdodavatel programu pro české CK....

  Platební podmínky pro účast na kurzu

  Objednavatel/posluchač uhradí částku školného dle instrukcí pořádající agentury, které obdrží po vyplnění přihlášky na tomto serveru. Zároveň objednavatel/posluchač obdrží informace o storno podmínkách agentury, které jsou považovány v případě nevyjádření nesouhlasu objednavatelem/ posluchačem za schválené.

  Podobné kurzy #ARCHITEKTURA PRAHY >>


  Další kurzy a školení: ARCHITEKTURA PRAHY
  Odkaz na podobné školení a/nebo školení od jiné firmy a v jiné ceně:

  Podobný kurz Popis kurzu Další kurzy a školení
  3ds max - pro designéry architekty # pro designéry architekty
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Kurz je akreditovaný pro DVPP. Číslo akreditace: MŠMT - 17713 - 2014-1-464 Obsah kurzu : zaměřen na přímé modelovaní pomocí subdivision surfaces exterior - interior seznámení s doplňky wall - windows - doors - stairs mapování - materiály pro použití ve vizualiz Další podobné školení nebo kurzy
  Modelování architektur organizací
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Modelování podnikových procesů je důležitou součástí procesního řízení, projektů zlepšování procesů v organizacích. Tento přístup je založen na modelech a slouží k definování, analýze a zlepšování zastaralých komplexních obchodních procesů roztříštěných v jednotlivých odděle Další podobné školení nebo kurzy
  Enterprise Architektura - nové přístupy
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Enterprise architektura (EA) je disciplína, která je velmi aktuální pro mnoho podniků různých velikostí. Ty se s její pomocí snaží efektivně řídit celý podnik, rychle reagovat na změny, vytěžit potenciál nových výzev a optimalizovat svoje stávající fungová Další podobné školení nebo kurzy
  Zahradní architektura s Ing. Zahrádkovou
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Chcete-li jen umět optimalizovat, zkrášlit a přizpůsobit si vlastní zahradu nebo uvažujete-li o zahradní architektuře a zahradním designu z profesionálního hlediska, je tento kurz určen Vám. Provede Vás od základů až po vlastní návrhy zahrady. Další podobné školení nebo kurzy
  Zahradní architektura: svažité zahrady a řezy
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : S uznávanou lektorkou Renatou Zahrádkovou se v tomto pokračovacím kurzu Zahradní architektury dozvíte další důležité a zajímavé znalosti z oblasti zahradního designu a plánování. Kurz Zahradní architektura vychází z podoby kurzů zahradního designu tak, jak se standardně vy Další podobné školení nebo kurzy
  Architekt kybernetické bezpečnosti
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Předpokládané znalosti Znalost požadavků zákona č. 181 - 2014 Sb. Další podobné školení nebo kurzy
  Architekt kybernetické bezpečnosti
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Cíle kurzu Tento intenzivní pěti denní kurz poskytne bezpečnostní přehled přes jednotlivé části ICT s vazbou na zákon o kybernetické bezpečnosti č. 181 - 2014 Sb. Další podobné školení nebo kurzy
  Enterprise architektura
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Cíle kurzu Enterprise architektura (EA) je disciplína, které je velmi aktuální pro mnoho podniků různých velikostí. Ty se s její pomocí snaží efektivně řídit celý podnik, rychle reagovat na změny, vytěžit potenciál nových výzev a optimalizovat svoje stávající fungování. Další podobné školení nebo kurzy
  Intenzivní výcvik NLP koučování - Praha
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Výcvik obsahuje všechny znalosti a dovednosti potřebné k vedení NLP koučovacího rozhovoru na úrovni externího či interního kouče. Je určen všem, kteří chtějí poznat NLP, využívat NLP v koučování a rozvíjet svoji kariéru v oblasti koučování nebo ve vedení jiných lidí. Další podobné školení nebo kurzy

  Podobný    = Podobný kurz nebo školení
  Poslední aktualizace: 2020-02-18 04:09:11

  AHA PR Agency, s.r.o.
  ARCHITEKTURA PRAHY # Přihláška na kurz:

  Management, marketing, prodej a ostatní manažerské kurzy a školení + Humanitní kurzy a semináře - psychologie, pedagogika, filozofie, sociologie, historie + Odborné kurzy, semináře a školení pro experty a profesionály

  Téma kurzů nebo školení:
 • MAIL RSS Stavebnictví, nemovitosti, reality

  Typ kurzu/školení: Kurz  Klíčová slova pro dané školení:
  architektura, architektury, br, měnily, podívat, pojďme, prahy, praze, učebnice, vyvíjely, živoucí  [RSS] Nechte si posílat nové termíny kurzu Chcete vědět kdy bude další termín kurzu? - Využijte RSS a nechte si posílat každé změny a/nebo nové termíny kurzu do Vaší čtečky RSS (bez registrace)

    RSSARCHITEKTURA PRAHY [RSS] - Novinky a nové termíny kurzu

  © AHA PR Agency, s.r.o. - Praha 4 :: - Vzdělávací a PR agentura zaměřená na soft-skills kurzy - kurzy rozvoje osobnosti v oblastech: rétorika, komunikace, prezentace, PR a mediální vystupování, psychologie jednání a diagnostika, manažerské dovednosti, personalistika aj. Kromě tréninků soft-skills pořádáme dlouhodobé [semestrální] i krátkodobé [2 denní nebo večerní] zájmové otevřené kurzy z oblasti dějin umění a architektury, hudby aj., vhodné pro širokou veřejnost i jako příprava ke studiu na VŠ. Agentura pořádá také odborné programy pro zahraniční skupiny i jednotlivce přijíždějící na pobyty do ČR, a to jako přímý partner zahraniční agentury, a nebo subdodavatel programu pro české CK....

  Platební podmínky pro účast na kurzu


  Objednavatel/posluchač uhradí částku školného dle instrukcí pořádající agentury, které obdrží po vyplnění přihlášky na tomto serveru. Zároveň objednavatel/posluchač obdrží informace o storno podmínkách agentury, které jsou považovány v případě nevyjádření nesouhlasu objednavatelem/ posluchačem za schválené.


   
  Komentáře a dotazy na školení/kurz

   

   

  Hledáte náhodou nějakou práci?


  Pracovníci montovaných staveb
  605 764 848 Obor Stavebnictví, architektura, reality Plat 14000 - 0 Kč..., Praha 4

  [Jobs] Hledání práce nově přes PráceJobs.com

  Podobné kurzy # architektura + prahy • ^
   
   
  RSS
  RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
  Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
  skoleni-kurzy.eu

  SKOLENI-KURZY.EU  REGIONY  MENU  KONTAKT


  skoleni-kurzy.eu
  2007 - 2020 © OBEC.net, sro
  Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
  Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
  Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
  Fax: 533 312 404
  Kontakt

  +  +
  V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

  Školení: Crystal Reports v březnu 2020 - Praha
  ^