logo skoleni-kurzy

QUICKCODE S R O


skoleni-kurzy.eu


Vyrábíte? Tvoříte? Šperky? Umění? Dárky? Bytové doplňky? Módní trendy?

Vytvořte svůj nový obchod právě TEĎ také na HANNDE.com


< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Outlook pro malé firmy - AbecedaPC
Školení je určené pro účastníky z prostředí malých nebo i větších firem a organizací, kteří chtějí používat Outlook efektivně, ale zároveň nepotřebují používat pokročilé nástroje pro spolupráci více užívatelů. Posluchači se naučí pokročilé práci s elektronickou poštou, nastavit prostředí programu O

^

 

 

QUICKCODE S R O

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

QuickCode s. r. o.by QuickCode s. r. o. - Praha 5

 
Adresa:
 QuickCode s. r. o.

 Nádražní 349/3  
  15000  Praha 5
 Czech Republic
DIČ:  CZ27889181
  
 skoleni-kurzy.eu
Telefon :  (+420) 533 555 859
Fax:  533 312 404
eMail:  info (at) skoleni-kurzy.eu
 

QuickCode s. r. o.

Hlavním oborem činnosti naší společnosti je vývoj aplikací na bázi webových technologií a vývoj databázových aplikací v Oracle. A všude tam, kde se používají databáze Oracle, je Application Express (dále jen APEX) nástrojem, díky němuž lze poměrně snadno a rychle vyvíjet aplikace na míru. APEX umožňuje vytvořit například intranetová řešení, e-shopy, CMS, CRM a další typické aplikace. Každý rozumí své práci, my rozumíme APEXu. Z tohoto důvodu je jedním z našich záměrů podělit se o své znalosti a rozšíři rozšířit povědomí o tomto neocenitelném nástroji.

Nové kurzy a termíny od: QuickCode s. r. o.


    Nechte si posílat nové kurzy, školení a semináře přímo do Vaší čtečky RSS
    Následující odkaz je zdroj RSS/XML
Zdroj RSS
  • od firmy: QuickCode s. r. o.
  • typ: termin

RSS   RSS: https://www.skoleni-kurzy.eu/rss.php?typ=termin&firma=223&mnozstvi=10
 
QuickCode s. r. o. - Praha 5 - Chcete se přihlásit na kurz/školení?
Vyberte si kurz & termín a klikněte na tlačítko "Objednat"

Finanční podmínky účasti na kurzu/školení :
Přihláška je považována za závaznou po jejím doručení. Po jejím přijetí bude účastník na školení registrován a bude zaslána zálohová faktura na úhradu kurzovného. Fakturu je účastník (firma) povinen uhradit nejpozději ke dni splatnosti, tj. zpravidla do 14 dnů. Obvykle je účastníkovi faktura zaslána po absolvování kurzu . Storno podmínky se liší dle našich konkrétních zákazníků. Obvykle při neoznámené neúčasti a nezajištění náhradního účastníka nebo oznámené neúčasti 1 den před zahájením kurzu se snažíme dohodnout na vyfakturování školení v daném termínu s tím, že náhradní termín kurzu bude absolvovat účastník klienta již bezplatně. Pokud bude účastník odvolán ve větším předstihu než 1 den,školení nefakturujeme, snažíme se dohodnout náhradní termín. Školicí středisko si vyhrazuje právo kurz 5 dnů před začátkem odvolat (např. pro nemoc lektora). V takovém případě budou všichni zájemci neprodleně informováni a bude s nimi dohodnut náhradní termín konání kurzu . V případě přihlášení studenta na kurz, na který není mnoho zájemců, snažíme se dohodnout na individuálním kurzu za co nejvýhodnějších podmínek pro klienta a přijatelných podmínek pro nás.

QuickCode s. r. o.
 
Hlavním oborem činnosti naší společnosti je vývoj aplikací na bázi webových technologií a vývoj databázových aplikací v Oracle. Aplikace jsou jsou šité na míru požadavkům zákazníků a odpovídají moderním trendům ve vývoji webových aplikací. Tyto aplikace umožňují využití prostředků pro vzdálenou komunikaci jako i jednoduchost a dostupnost protože vyžadují jenom internetový prohlížeč a připojení k internetu.Společnost se orientuje zejména na vývoj a implementace webových řešení šitých na míru pomocí technologie Oracle Application Express (dále jen „APEX“). Jako první v ČR přinášíme na trh specialozované služby pro technologii Oracle Application Express (APEX) - nástroje pro tvorbu webových aplikací. Pod značkou APEX Solutions naleznete Hosting, Konzultace a vývoj a Školení pro technologii Oracle APEX.


by QuickCode s. r. o. - Praha 5

 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2020 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Spolupráce aplikací Microsoft Office v prosinci 2020 - Brno
^