logo skoleni-kurzy

ATELIERY TRYNITY VZDELAVACI A PORADENSKE CENTRUM


skoleni-kurzy.eu


< Poslední zobrazené kurzy
Proč je vhodné mít mobilní aplikaci pro e-shop,  
když již máme www stránky optimalizované pro mobily?
 Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


VMware vSphere – Install, Configure, Manage [V8] (EDU VSICM8) - NICOM, a.s.
Předpokládané znalosti Zkušenosti se správou operačních systémů Microsoft Windows nebo Linux. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro systémové integrátory a inženýry.

^

 

 

ATELIERY TRYNITY VZDELAVACI A PORADENSKE CENTRUM

Viz také následující kurzy :
  • Školení Manažer kvality – komplexní vzdělávací cyklusPodrobnosti


Ateliéry Trynity - Vzdělávací a poradenské centrumby Ateliéry Trynity - Vzdělávací a poradenské centrum - Liberec

Logo: Ateliéry Trynity - Vzdělávací a poradenské centrum
 
 
Adresa:
 Ateliéry Trynity - Vzdělávací a poradenské centrum

 Sokolovské náměstí 260/18, Liberec I - Staré Město  
  46001  Liberec
 CZECH REPUBLIC
DIČ:  IČ 87457652
  
 skoleni-kurzy.eu
Telefon :  (+420) 775 193 488
Fax:  
eMail:  info (at) skoleni-kurzy.eu
 

Ateliéry Trynity - Vzdělávací a poradenské centrum

Nabízíme výuku kadeřnických rekvalifikačních kurzů akreditovaných MŠMT ČR a pokračovacích a zdokonalovacích kadeřnických kurzů a školení. Hlavním lektorem je Maria Jolanta Andraško - 22 let praxe v kadeřnickém oboru, 21 let praxe ve výuce rekvalifikačních kurzů a vzdělávání dospělých, 12 let praxe jako odborný technolog. Výuka probíhá individuálně i skupinově v luxusním salonu v centru Liberce. Učební materiály jsou v ceně každého kurzu .
Nejbližší termín školení : v březnu 2024


Školení: Rekvalifikační kurz - KADEŘNÍK/ KADEŘNICE

Nejbližší termín školení školení: Březen 2024    - Liberec
Březen 2024 :
Nabízíme výuku rekvalifikačních kurzů KADEŘNÍK - KADEŘNICE [69-071-H], akreditovaných MŠMT ČR, pod vedením profesionálních lektorů s letitou praxí v oboru a pedagogickými zkušenostmi. Výuka probíhá individuálně i skupinově v luxusním salonu v centru Liberce. Spolupracujeme i s ÚŘADY PRÁCE ČR. Po úspěšném ukončení kurzu získává absolvent kurzu POTVRZENÍ o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu. V souladu se zákonem je kurz zakončen PROFESNÍ ZKOUŠKOU před autorizovanou osobou. V našich kurzech vyučujeme základní, klasické i nejmodernější techniky střihů, barvení, odbarvování, melírování, preparace, tvarování a konečné úpravy i společenských účesů. Naučíte se správně zvolit a doporučit vhodné účesy a vlasovou péči i správně zvolit vhodné kadeřnické přípravky, nářadí a pomůcky a dobře organizovat práci v kadeřnictví. Učební materiály jsou v ceně každého kurzu . Teoretická i praktická výuka probíhá na stejném místě. ...
Podrobnosti ke kurzu ,
Školení od firmy: Ateliéry Trynity - Vzdělávací a poradenské centrum - Liberec - LibereckýNové kurzy a termíny od: Ateliéry Trynity - Vzdělávací a poradenské centrum


    Nechte si posílat nové kurzy, školení a semináře přímo do Vaší čtečky RSS
    Následující odkaz je zdroj RSS/XML
Zdroj RSS
  • od firmy: Ateliéry Trynity - Vzdělávací a poradenské centrum
  • typ: termin

RSS   RSS: https://www.skoleni-kurzy.eu/rss.php?typ=termin&firma=270&mnozstvi=10
 
Ateliéry Trynity - Vzdělávací a poradenské centrum - Liberec - Chcete se přihlásit na kurz/školení?
Vyberte si kurz & termín a klikněte na tlačítko "Objednat"

Finanční podmínky účasti na kurzu/školení :
Objednavatel uhradí částku školného za výše uvedeného posluchače před zahájením kurzu . Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.

Veškeré úhrady za naše kurzy a školení budou realizovány bezhotovostně převodem na bankovní účet vedený u Poštovní spořitelny č.ú. 239982704/0300.

Úhrady za rekvalifikační kurzy budou přijímány po podpisu smlouvy před zahájením kurzu a v průběhu kurzu v případě povolení splátek.

Úhrady za jedno a více denní školení a kurzy budou přijímány před zahájením kurzu do předem stanového termínu.

Ateliéry Trynity - Vzdělávací a poradenské centrum
 
VPC Trynity
Vzdělávací a poradenské centrum Trynity vzniklo v březnu roku 2011 jako partner Salonu Trynity a spolu fungují také jako školicí středisko značky ARTISTIQUE, která je nyní jejich výhradním dodavatelem. Po desetileté lektorské praxi jsme se rozhodli pomoci projektům na podporu zaměstnanosti v Libereckém kraji a to zřízením centra, které by klienty nejen rekvalifikovalo, ale dále jim pomohlo začít podnikat, rozjet svou vlastní firmu. Ale protože odborník, který dále nerozvíjí své znalosti a dovednosti, není profesionálem ve své branži - provádíme i různá pokračovací a zdokonalovací školení. Za 23 let naší lektorské praxe jsme značným způsobem přispěli k rozšíření řad kolegů v kadeřnickém oboru.
S potěšením můžeme konstatovat, že máme vynikající výsledky, což dokazuje uplatnění našich absolventů v předních kadeřnických salonech na Liberecku nebo zřízení jejich vlastní praxe, při čemž jsme i v tomto ohledu schopni svým absolventům poskytnout potřebné poradenství.
Pokud hledáte profesionální přístup a osvědčené výukové metody, jste u nás na správném místě. Mezi obory naší činnosti patří:
VzděláváníNámi nabízené rekvalifikační kurzy jsou akreditované MŠMT ČR a po jejich ukončení vydáváme POTVRZENÍ o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu. V souladu se zákonem je kurz zakončen PROFESNÍ ZKOUŠKOU před autorizovanou osobou. Absolvent kurzu je pak oprávněn hned získat živnostenský list.
ŠkoleníŠkolicí středisko našeho centra provádí školení v oboru kadeřnictví a to pro kolegy, kteří již pracují, ale rádi by se zdokonalili. Dále ovšem provádíme školení pro širokou veřejnost. V tomto případě jsou to tedy kurzy zájmové.
PoradenstvíPoradenská činnost centra se člení do dvou kategorií. Jednak jde o poradenství v oblasti krásy a péče o tělo pro kolegy z oboru kadeřnictví, prodlužování a zahušťování vlasů, rasta a francouzských copánků, manikúry, pedikúry, vizážistiky a prodlužování a zahušťování řas. A druhou kategorií je poradenství pro začínající podnikatele v oborech krásy a péče o tělo. Nabízíme také GARANCE K ŽL - výkon funkce odpovědného zástupce.


by Ateliéry Trynity - Vzdělávací a poradenské centrum - Liberec

 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2024 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: VMware vSphere – Install, Configure, Manage [V8] (EDU VSICM8) v březnu 2024 - online
^