[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.
Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?
Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.
Registrace školící firmy
Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře?
Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
Náhodný kurz/školeníEvent Management - ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
Event Management * Pořádání společenských akcí, v marketingu označovanéjako Event Management, prošlo v poslední době výrazným vývojem. Už nestačí jen vybrat vhodné místo, špičkový kulturní program a drahý catering. ^ KADERNICTVI ANTIL SKOLICI A VZDELAVACI CENTRUM TURNOVViz také následující kurzy :
- Kurz KADEŘNICTVÍ - Holičské a kadeřnické práce - rekvalifikační kurz
|
Kadeřnictví Antil - školící a vzdělávací centrum Turnov
by Kadeřnictví Antil - školící a vzdělávací centrum Turnov - Turnov

|
Adresa:
|
Kadeřnictví Antil - školící a vzdělávací centrum Turnov
Krajířova 452
511 01 Turnov CZECH REPUBLIC
|
| DIČ: | cz7654173450 | | | | | | skoleni-kurzy.eu | | Telefon : | (+420) 775 193 488 | | Fax: | | | eMail: | info (at) skoleni-kurzy.eu | |
|
Kadeřnictví Antil - školící a vzdělávací centrum Turnov
Nabízíme akreditované rekvalifikační kurzy obor kadeřník. Proč absolvovat rekvalifikační kurz u nás! - jsme nejlépe hodnocené rekvalifikační středisko v Libereckém kraji - kurzy jsou vedeny zkušenou lektorkou paní Žanetou Koškovou [30 let praxe jako kadeřnice, 18 let praxe jako lektorka] - nečekejte žádné cvičné hlavy, budete získávat zkušenosti na ,,opravdových” zákaznících - jako jedni z mála vám zajistíme modely - závěrečnou autorizační zkoušku absolvujete u lektorky, která vás provede celým kurzem - velká úspěšnost našich absolventů v následném uplatnění na trhu práce - ihned budete pracovat s reálným materiálem. Některá střediska učí tak, že např. meliorování nacvičujete natíráním regeneračního krému do fólii :-[ . Na kurzu se naučíte veškeré kadeřnické dovednosti a budete plně schopni obstát v kadeřnické profesi. Naučíte se veškeré techniky stříhání, technologii barvení, balayage, melírování, trvalé a vodové ondulace. Část kurzu je také věnována večerním a svatebním účesům. Čas věnovaný jednotlivým úkonům záleží na každém jedinci, protože zvládnutí jednotlivých prací je velmi individuální. Máme k dispozici rozsáhlou skupinu modelů. Jsme jedno z mála rekvalifikačních středisek, které Vám zajistí modely! Můžete mít i modely vlastní. Rekvalifikace probíhají v kadeřnictví v centru Turnova a jsou vedeny profesionální kadeřnicí s 30 letou praxí paní Žanetou Koškovou. Klademe důraz na praxi a hned od prvního dne pracujete [což, jak jsem byla informována není samozřejmostí u všech rekvalifikačních zařízení]. Spousta zařízení funguje tak, že se pouze díváte [zřejmě pro nedostatek modelů]. Kurz je zakončen autorizační zkouškou u lektorky kurzu v místě konání kurzu . Po absolvování kurzu obdržíte akreditované osvědčení [platné po celé ČR], na základě kterého jste oprávněni požádat o živnostenský list. Možnost realizace dalších kurzu – prodlužování vlasů.........
|
Nejbližší termín školení : v březnu 2026
Nejbližší termín školení kurzu: Březen 2026 - Turnov
Březen 2026 : Nabízíme akreditované rekvalifikační kurzy obor kadeřník. Na kurzu se naučíte veškeré kadeřnické dovednosti a budete plně schopni obstát v kadeřnické profesi. Naučíte se veškeré techniky stříhání, technologii barvení, baleáž, ombré, melírování, trvalé a vodové ondulace...... Část kurzu je také věnována večerním a svatebním účesům. Čas věnovaný jednotlivým úkonům záleží na každém jedinci, protože zvládnutí jednotlivých prací je velmi individuální. Máme k dispozici rozsáhlou skupinu modelů. Můžete mít i modely vlastní. Doba trvání kurzu je přibližně 3 měsíce. Rekvalifikace probíhají v kadeřnictví v centru Turnova a jsou vedeny profesionální kadeřnicí a lektorkou s 30 letou praxí paní Žanetou Koškovou. Klademe důraz na praxi a hned od prvního dne pracujete [což, jak jsem byla informována není samozřejmostí u všech rekvalifikačních zařízení]. Spousta zařízení funguje tak, že se pouze díváte [zřejmě pro nedostatek modelů]. Kurz je zakončen autorizační zkouškou u lektorky kurzu v místě konání kurzu . Po absolvování kurzu obdržíte osvědčení [platné po celé ČR] na základě kterého jste oprávněni požádat o živnostenský list. Možnost realizace dalších kurzu - prodlužování vlasů. ... Podrobnosti ke kurzu
, Jednotlivé termíny podobných školení
Školení od firmy: Kadeřnictví Antil - školící a vzdělávací centrum Turnov
- Turnov
- Liberecký
Nové kurzy a termíny od: Kadeřnictví Antil - školící a vzdělávací centrum Turnov
Nechte si posílat nové kurzy, školení a semináře přímo do Vaší čtečky RSS
Následující odkaz je zdroj RSS/XML
Kadeřnictví Antil - školící a vzdělávací centrum Turnov - Turnov -
Chcete se přihlásit na kurz/školení?
Vyberte si kurz & termín a klikněte na tlačítko "Objednat"
Finanční podmínky účasti na kurzu/školení :
Objednavatel uhradí částku školného za výše uvedeného posluchače do prvního dne v měsíci, ve kterém studium/přednáška začíná. Po úhradě bude posluchač do studia/na přednášku přijat.Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.
|
Kadeřnictví Antil - školící a vzdělávací centrum Turnov
Nabízíme akreditované rekvalifikační kurzy obor kadeřník. Proč absolvovat rekvalifikační kurz u nás! - jsme nejlépe hodnocené rekvalifikační středisko v Libereckém kraji - kurzy jsou vedeny zkušenou lektorkou paní Žanetou Koškovou (30 let praxe jako kadeřnice, 18 let praxe jako lektorka) - nečekejte žádné cvičné hlavy, budete získávat zkušenosti na ,,opravdových” zákaznících - jako jedni z mála vám zajistíme modely - závěrečnou autorizační zkoušku absolvujete u lektorky, která vás provede celým kurzem - velká úspěšnost našich absolventů v následném uplatnění na trhu práce - ihned budete pracovat s reálným materiálem. Některá střediska učí tak, že např. meliorování nacvičujete natíráním regeneračního krému do fólii :-( . Na kurzu se naučíte veškeré kadeřnické dovednosti a budete plně schopni obstát v kadeřnické profesi. Naučíte se veškeré techniky stříhání, technologii barvení, balayage, melírování, trvalé a vodové ondulace. Část kurzu je také věnována večerním a svatebním účesům. Čas věnovaný jednotlivým úkonům záleží na každém jedinci, protože zvládnutí jednotlivých prací je velmi individuální. Máme k dispozici rozsáhlou skupinu modelů. Jsme jedno z mála rekvalifikačních středisek, které Vám zajistí modely! Můžete mít i modely vlastní. V případě potřeby jsou dispozici také cvičné hlavy. Rekvalifikace probíhají v kadeřnictví v centru Turnova a jsou vedeny profesionální kadeřnicí s 30 letou praxí paní Žanetou Koškovou. Klademe důraz na praxi a hned od prvního dne pracujete (což, jak jsem byla informována není samozřejmostí u všech rekvalifikačních zařízení). Spousta zařízení funguje tak, že se pouze díváte (zřejmě pro nedostatek modelů). Kurz je zakončen autorizační zkouškou u lektorky kurzu v místě konání kurzu . Po absolvování kurzu obdržíte akreditované osvědčení (platné po celé ČR), na základě kterého jste oprávněni požádat o živnostenský list. Možnost realizace dalších kurzu – prodlužování vlasů......... * kurz se obvykle platí celý předem, ale lze ho v případě potřeby uhradit i v předem dohodnutých splátkách. * cena kurzu včetně autorizační zkoušky 28.000 Kč. * kurz probíhá většinou 1-2 x týdně mezi 8- 13 h.
| |
by Kadeřnictví Antil - školící a vzdělávací centrum Turnov - Turnov
[Rekvalifikační kurzy, školení] Novinky z oblasti vzdělávacích kurzů a školení
Poslední hledané kurzy a/nebo školeníhacking-v-praxi-ii , zabbix-certified-specialist , činnost-ústředního , motra , profesion , synology-activeprotect-architect-in-turkish , studium-studium-linux-pokrocila-administrace-brno-js-jquery-ui-js-js-scripty-js-js-jquery-js-js-jque , studium studium linux pokrocila administrace brno js jquery ui js js scripty js js jquery js js jque , wx-lt-redirect-php-url-yncare-net-document-srl-482709redirect-php-url-https , trimble-sketchup-workshop , virtualizujeme-s-proxmox , windows-server-instalace , verification-systems-ltd , quality-function-deployment , vyměřené , psychohygieny , vyměřené , Udělování sankcí porušení , virtualizujeme-proxmox , interní-auditor-iso-22000-haccp , jira-service-management , OR lidová , wx-lt-redirect-php-url-yncare-net-document-srl-482709redirect-php-url-https , wx-lt-redirect-php-url-yncare-net-document-srl-482709redirect-php-url-https , dosavadní , bozp-pardubice-intermont , pedagogické minimum karlovy vary , motra , segment-manager , smes-executive , cia-konzultant , executive-vice , emerson-climate , stanislav-klika , summit-mlprague , dále viz: statistika | Náhodně hledané školení ^
|