logo skoleni-kurzy

CONTROLLER INSTITUT


skoleni-kurzy.eu
Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Profesionální asistentka/asistent managera - ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
Effective Assistant Manager * Cílem praktického workshopu je zvýšit vlastní profesionalitu při vykonávání asistenční pozice, plánovat si pracovní aktivity, zacházet se stresem a efektivně komunikovat na pracovišti. Dozvíte se, jak lépe „prodat“ svou práci, čím si zvýšit sebevědomí, jak si být víc

^

 

 

CONTROLLER INSTITUT

Viz také následující kurzy :
  • MS Excel pro analytiky a controllery IPodrobnosti
  • MS Excel pro analytiky a controllery IIPodrobnosti
  • Controller jako partner managementuPodrobnosti
  • 7 smrtelných hříchů controlleraPodrobnosti
  • Jak bezpečně zajistit pohledávku (aktuálně k zajišťovacím a utvrzovacím institutům)Podrobnosti


Controller Institutby Controller Institut - Praha 8

Seznam kurzů & termínů
   :: Libovolný termín
   :: Controller Institut - Praha 8


Termíny školení | Celkem nalezeno kurzů : 83
1 << | >> 2

Název kurzu Termín školení Místo konání Popis kurzu Téma školení
Vizualizace dat s Power BI - Oživte data vizualizací s pomocí Power BI online title= info > Školení je součástí cyklu Business analytik , lze jej však absolvovat i samostatně. Interaktivní kurz Vás provede případovými studiemi se zaměřením na analýzu dat.
Vizualizace dat s Power BI - Oživte data vizualizací s pomocí Power BI Praha 8 title= info > Školení je součástí cyklu Business analytik , lze jej však absolvovat i samostatně. Interaktivní kurz Vás provede případovými studiemi se zaměřením na analýzu dat.
Vyjednávání s dodavateli - Trénink vyjednávacích technik pro dosažení maximálního prospěchu online title= info > Školení je součástí cyklu Manažer nákupu , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online.
Vyjednávání s dodavateli - Trénink vyjednávacích technik pro dosažení maximálního prospěchu Praha 8 title= info > Školení je součástí cyklu Manažer nákupu , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online.
Digitalizace reportingu - Moderní automatizovaný reporting budoucnosti Praha 8 title= info > Školení je součástí cyklu Digital Finance & Controlling Specialist , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online. odborníci a manažeři v oblasti controllingu, financí, podnikového plánování a reportingu všichni, kteří jsou zodpovědní za digitalizaci procesů ve firmě a chtějí podpořit digitální transformaci controllingu a finančního oddělení Lektor Jan Sedláček IT Enterprise Data Management Architec
Digitalizace reportingu - Moderní automatizovaný reporting budoucnosti online title= info > Školení je součástí cyklu Digital Finance & Controlling Specialist , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online. odborníci a manažeři v oblasti controllingu, financí, podnikového plánování a reportingu všichni, kteří jsou zodpovědní za digitalizaci procesů ve firmě a chtějí podpořit digitální transformaci controllingu a finančního oddělení Lektor Jan Sedláček IT Enterprise Data Management Architec
MS Excel pro analytiky a controllery I - Excel nejsou jen tabulky a grafy online title= info > U tohoto kurzu si formu školení můžete vybrat – prezenčně nebo online. Kurz je zaměřený na zvládnutí podstatných funkcí a metod MS Excelu, které účastníkům umožní efektivní a rychlé řešení jejich každodenních povinností a úkolů. vedoucí a pracovníci ekonomických, finančních, controllingových útvarů účetní vedoucí a manažeři, kteří se chtějí zdokonalit ve využívání Excelu a jeho návazností
MS Excel pro analytiky a controllery I - Excel nejsou jen tabulky a grafy Praha 8 title= info > U tohoto kurzu si formu školení můžete vybrat – prezenčně nebo online. Kurz je zaměřený na zvládnutí podstatných funkcí a metod MS Excelu, které účastníkům umožní efektivní a rychlé řešení jejich každodenních povinností a úkolů. vedoucí a pracovníci ekonomických, finančních, controllingových útvarů účetní vedoucí a manažeři, kteří se chtějí zdokonalit ve využívání Excelu a jeho návazností
Právo na straně nákupu - Nezbytné právní nástroje a jejich praktické využití Praha title= info > V rámci semináře si vysvětlíme důležitost právního zajištění nákupu, budou identifikovány různé druhy rizik spojené s nákupem a zároveň popsány metody jejich eliminace. Pomocí příkladů a zkušeností z praxe si názorně předvedeme, co by v žádné smlouvě nemělo chybět a jak se vyvarovat
Data storytelling pro business - Přeměňte nudná čísla v poutavý příběh online title= info > Školení je součástí cyklu Business analytik , lze jej však absolvovat i samostatně. Jste zodpovědní za reprezentaci dat ve své každodenní práci?
Data storytelling pro business - Přeměňte nudná čísla v poutavý příběh Praha 8 title= info > Školení je součástí cyklu Business analytik , lze jej však absolvovat i samostatně. Jste zodpovědní za reprezentaci dat ve své každodenní práci?
ESG workshop online title= info > Školení je součástí cyklu ESG v podnikových financích , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online. Manažeři, majitelé, jednatelé firem, kteří chtějí vidět skutečné příběhy, jak se ve firmách ESG aplikuje. Osoby, od kterých se bude očekávat, že budou dohlížet na předpisy ESG a budou interně podávat informace nezbytné pro přípravu ESG reportingu.
ESG workshop Praha 8 title= info > Školení je součástí cyklu ESG v podnikových financích , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online. Manažeři, majitelé, jednatelé firem, kteří chtějí vidět skutečné příběhy, jak se ve firmách ESG aplikuje. Osoby, od kterých se bude očekávat, že budou dohlížet na předpisy ESG a budou interně podávat informace nezbytné pro přípravu ESG reportingu.
Zkouška Finanční controller - Pro absolventy vzdělávacího cyklu Finanční controller [zkouška] online title= info > Program Zkouška Finanční controller je určena pouze pro absolventy vzdělávacího cyklu Finanční controller . Struktura zkoušky Zkouška probíhá prezenční nebo online formou.
Zkouška Finanční controller - Pro absolventy vzdělávacího cyklu Finanční controller [zkouška] Praha 8 title= info > Program Zkouška Finanční controller je určena pouze pro absolventy vzdělávacího cyklu Finanční controller . Struktura zkoušky Zkouška probíhá prezenční nebo online formou.
Kalkulace bez kompromisů - Případová studie Praha 8 title= info > U tohoto kurzu si formu školení můžete vybrat – prezenčně nebo online. Konečně je tu způsob, jak vytvořit kalkulaci, které bude možno věřit … a dá se to zvládnout rychle.
Kalkulace bez kompromisů - Případová studie online title= info > U tohoto kurzu si formu školení můžete vybrat – prezenčně nebo online. Konečně je tu způsob, jak vytvořit kalkulaci, které bude možno věřit … a dá se to zvládnout rychle.
Emoční inteligence a zvládání stresu - Jak zvýšit psychickou odolnost, životní pohodu a dosáhnout svých cílů Praha title= info > V pracovním prostředí i osobním životě můžeme běžně zažívat různé stresové a emočně náročné situace. Nezvládnuté emoce a stres narušují vztahy, zhoršují soustředění, blokují kreativní myšlení a celkově negativně ovlivňují pracovní výkon a naše zdraví.
Moderní Business Intelligence - Od analýzy dat k AI a GPT modelům online title= info > Školení je součástí cyklu Diplomovaný controller , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online. controlleři IT pracovníci, kteří mají na starost podporu controllingových procesů manažeři, kteří se chtějí orientovat v trendech zpracování dat a BI technologiích Lektor Martin Potančok Odborník na procesní a business analýzy Vysoká škola ekonomická v Praze Vystudoval aplikovan
Moderní Business Intelligence - Od analýzy dat k AI a GPT modelům Praha 8 title= info > Školení je součástí cyklu Diplomovaný controller , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online. controlleři IT pracovníci, kteří mají na starost podporu controllingových procesů manažeři, kteří se chtějí orientovat v trendech zpracování dat a BI technologiích Lektor Martin Potančok Odborník na procesní a business analýzy Vysoká škola ekonomická v Praze Vystudoval aplikovan
MS Excel pro analytiky a controllery II - Posuňte se v Excelu zase o kousek výše online title= info > U tohoto kurzu si formu školení můžete vybrat – prezenčně nebo online. V návazném kurzu k excelu pro analytiky se ve dvou blocích a na několika případových studiích z každodenní praxe conrollera dozvíte, jak nové nástroje Excelu účinně využít v praxi. analytici a controlleři, kteří již s excelem pracují a mají zájem se ještě více zlepšit Lektor Lektor osloven.
MS Excel pro analytiky a controllery II - Posuňte se v Excelu zase o kousek výše Praha 8 title= info > U tohoto kurzu si formu školení můžete vybrat – prezenčně nebo online. V návazném kurzu k excelu pro analytiky se ve dvou blocích a na několika případových studiích z každodenní praxe conrollera dozvíte, jak nové nástroje Excelu účinně využít v praxi. analytici a controlleři, kteří již s excelem pracují a mají zájem se ještě více zlepšit Lektor Lektor osloven.
Nákladový controlling kalkulace a rozpočty - Jak efektivně řídit firemní náklady online title= info > U tohoto kurzu si formu školení můžete vybrat – prezenčně nebo online. Kurz upřesňuje možnosti aplikace systému nákladového a manažerského účetnictví, rozpočtového a kalkulačního systému včetně nastavení vnitropodnikových cen a řešení otázek procesního managementu nákladů (ABC, AB
Nákladový controlling kalkulace a rozpočty - Jak efektivně řídit firemní náklady Praha 8 title= info > U tohoto kurzu si formu školení můžete vybrat – prezenčně nebo online. Kurz upřesňuje možnosti aplikace systému nákladového a manažerského účetnictví, rozpočtového a kalkulačního systému včetně nastavení vnitropodnikových cen a řešení otázek procesního managementu nákladů (ABC, AB
Finanční analýza a řízení podnikových financí - Jak prověřit finanční zdraví podniku Praha title= info > Úspěšné vedení podniku vyžaduje znalost principů podnikového hospodářství. Pro controllery a manažery je schopnost finančního řízení důležitým předpokladem úspěšné práce a jednání.
Základy datové analytiky - Postupy, techniky a nástroje pro efektivní práci s daty Praha title= info > Školení je součástí cyklu Business analytik , lze jej však absolvovat i samostatně. Naučíme vás, jak se zorientovat ve velkém množství dat, jak tyto data zpracovat a vytvořit z nich smysluplný report.
Kritické myšlení - Jak se vyhnout chybám v úsudku a přijít problémům na kloub? Praha title= info > Čím dál tím častěji dnes musíme řešit nové, komplikované problémy . Probíráme se hromadou nejednoznačných a často i nepodstatných informací.
SAP R3/S4 HANA: Kmenová data a kalkulace výrobku - Obraz business procesů v kmenových datech online title= info > Školení je součástí cyklu SAP FICO specialista , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online. Vedoucí i řadoví pracovníci controllingových, ekonomických a finančních útvarů Ti, kdo pracují na pozici zodpovědné za implementaci či využití ERP systémů Každý, kdo si chce rozšířit své znalosti o konfiguraci SAP FICO Lektor Rostislav Sicha Business Insider a odborník na controlling
SAP R3/S4 HANA: Kmenová data a kalkulace výrobku - Obraz business procesů v kmenových datech Praha 8 title= info > Školení je součástí cyklu SAP FICO specialista , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online. Vedoucí i řadoví pracovníci controllingových, ekonomických a finančních útvarů Ti, kdo pracují na pozici zodpovědné za implementaci či využití ERP systémů Každý, kdo si chce rozšířit své znalosti o konfiguraci SAP FICO Lektor Rostislav Sicha Business Insider a odborník na controlling
Controller jako partner managementu - Kde je role controllera v podniku? Praha title= info > Školení je součástí cyklu Diplomovaný controller , lze jej však absolvovat i samostatně. Jste jako controller partnerem manažera, nebo pouze výkonnou jednotkou, jejíž názor nikoho ani moc nezajímá?
Business analýzy - Získejte z dat odpovědi na vaše business otázky Praha title= info > Školení je součástí cyklu Business analytik , lze jej však absolvovat i samostatně. Baví vás analyzovat data? analytici všech oblastí (marketing, prodej, nákup, výroba, logistika či HR) business konzultanti vedoucí projektů zástupci business uživatelů zodpovědní za komunikaci s IT všichni, kdo se podílejí na přípravě a vyhodnocení plánů a reportů všichni, kdo chtějí správně využívat selský ro
Finanční ředitel jeho role a odpovědnosti - Co vše má zvládat správný finanční ředitel Praha title= info > Finanční ředitel je lídr a klíčový manažer firmy. Záběr jeho činností a odpovědností se neustále rozšiřuje. nováčci na pozici finančního manažera, kteří se chtějí ujistit, že nezapomínají na žádnou ze svých rolí pracovníci controllingu a finančních oddělení, kteří aspirují na pozici finančního manažera zkušení finanční manažeři, kteří chtějí sdílet zkušenosti a poznatky jednatelé a majitelé fire
MS Excel pro analytiky a controllery I - Excel nejsou jen tabulky a grafy online title= info > U tohoto kurzu si formu školení můžete vybrat – prezenčně nebo online. Kurz je zaměřený na zvládnutí podstatných funkcí a metod MS Excelu, které účastníkům umožní efektivní a rychlé řešení jejich každodenních povinností a úkolů. vedoucí a pracovníci ekonomických, finančních, controllingových útvarů účetní vedoucí a manažeři, kteří se chtějí zdokonalit ve využívání Excelu a jeho návazností
MS Excel pro analytiky a controllery I - Excel nejsou jen tabulky a grafy Praha 8 title= info > U tohoto kurzu si formu školení můžete vybrat – prezenčně nebo online. Kurz je zaměřený na zvládnutí podstatných funkcí a metod MS Excelu, které účastníkům umožní efektivní a rychlé řešení jejich každodenních povinností a úkolů. vedoucí a pracovníci ekonomických, finančních, controllingových útvarů účetní vedoucí a manažeři, kteří se chtějí zdokonalit ve využívání Excelu a jeho návazností
Finanční controlling plánování a reporting - Firemní finance a jejich řízení s využitím controllingových metod a nástrojů online title= info > Školení je součástí cyklu Finanční controller , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online.
Finanční controlling plánování a reporting - Firemní finance a jejich řízení s využitím controllingových metod a nástrojů Praha 8 title= info > Školení je součástí cyklu Finanční controller , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online.
Výrobní controlling online title= info > Školení je součástí cyklu Výrobní controller , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online.
Výrobní controlling Praha 8 title= info > Školení je součástí cyklu Výrobní controller , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online.
Začínáme s Power BI - Power BI i pro úplné začátečníky online title= info > Školení je součástí cyklu Power BI Master , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online.
Začínáme s Power BI - Power BI i pro úplné začátečníky Praha 8 title= info > Školení je součástí cyklu Power BI Master , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online.
Jak připravit firmu na automatizaci - Od dat k úspěšné digitalizaci: klíčové kroky na vaší cestě online title= info > U tohoto kurzu si formu školení můžete vybrat – prezenčně nebo online. Pokud hledáte efektivní způsob, jak připravit vaši firmu na výzvy automatizace , připojte se k našemu kurzu a získejte klíčové znalosti a dovednosti potřebné k úspěchu v dnešním dynamickém podnikatelském pros Manažeři a vedoucí pracovníci firem, kteří chtějí modernizovat své procesy a efektivně implementovat automatizaci Profesionálové v oblasti IT a datové správy, kteří hledají praktické znalosti potřebné k úspěšnému zavedení automatizace v rámci své organizace Zaměstnanci odpovědní za správu dat
Jak připravit firmu na automatizaci - Od dat k úspěšné digitalizaci: klíčové kroky na vaší cestě Praha 8 title= info > U tohoto kurzu si formu školení můžete vybrat – prezenčně nebo online. Pokud hledáte efektivní způsob, jak připravit vaši firmu na výzvy automatizace , připojte se k našemu kurzu a získejte klíčové znalosti a dovednosti potřebné k úspěchu v dnešním dynamickém podnikatelském pros Manažeři a vedoucí pracovníci firem, kteří chtějí modernizovat své procesy a efektivně implementovat automatizaci Profesionálové v oblasti IT a datové správy, kteří hledají praktické znalosti potřebné k úspěšnému zavedení automatizace v rámci své organizace Zaměstnanci odpovědní za správu dat
Podnikové finance pro neekonomy - Vše podstatné pro ty, kteří chtějí porozumět financím Praha title= info > Školení je součástí cyklu Praktické finance pro neekonomy , lze jej však absolvovat i samostatně. Znalost ekonomických vztahů a principů finančního řízení je vyžadovaná u každého manažera a podnikatele.
Praktické využití Power BI - Prohlubte své znalosti aplikace Power BI online title= info > Školení je součástí cyklu Power BI Master , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online.
Praktické využití Power BI - Prohlubte své znalosti aplikace Power BI Praha 8 title= info > Školení je součástí cyklu Power BI Master , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online.
Akvizice a oceňování firem v praxi - Jak si vytvořit argumentační základy pro výhodné transakce online title= info > U tohoto kurzu si formu školení můžete vybrat – prezenčně nebo online. Fúze a akvizice představují komplexní proces a jeho zvládnutí napomáhá co nejvíce omezit potenciální rizika, která s sebou prodej či nákup firmy nebo aktiv přináší. členové představenstev, generální a finanční ředitelé ekonomičtí a controllingoví ředitelé manažeři z oblasti strategie a podnikového plánování odborníci z oblasti M&A a ostatní manažeři, kteří si chtějí prohloubit znalosti v této oblasti či načerpat nové poznatky Lektoři Petr Dědeč
Akvizice a oceňování firem v praxi - Jak si vytvořit argumentační základy pro výhodné transakce Praha 8 title= info > U tohoto kurzu si formu školení můžete vybrat – prezenčně nebo online. Fúze a akvizice představují komplexní proces a jeho zvládnutí napomáhá co nejvíce omezit potenciální rizika, která s sebou prodej či nákup firmy nebo aktiv přináší. členové představenstev, generální a finanční ředitelé ekonomičtí a controllingoví ředitelé manažeři z oblasti strategie a podnikového plánování odborníci z oblasti M&A a ostatní manažeři, kteří si chtějí prohloubit znalosti v této oblasti či načerpat nové poznatky Lektoři Petr Dědeč
SAP R3/S4 HANA: Controllingové objekty v procesech - Možnosti nastavení a použití online title= info > Školení je součástí cyklu SAP FICO specialista , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online. Vedoucí i řadoví pracovníci controllingových, ekonomických a finančních útvarů Ti, kdo pracují na pozici zodpovědné za implementaci či využití ERP systémů Každý, kdo si chce rozšířit své znalosti o konfiguraci SAP FICO Lektor Rostislav Sicha Business Insider a odborník na controlling
SAP R3/S4 HANA: Controllingové objekty v procesech - Možnosti nastavení a použití Praha 8 title= info > Školení je součástí cyklu SAP FICO specialista , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online. Vedoucí i řadoví pracovníci controllingových, ekonomických a finančních útvarů Ti, kdo pracují na pozici zodpovědné za implementaci či využití ERP systémů Každý, kdo si chce rozšířit své znalosti o konfiguraci SAP FICO Lektor Rostislav Sicha Business Insider a odborník na controlling
Investiční controlling - Nakládejte s prostředky efektivně! Praha title= info > Školení je součástí cyklu Diplomovaný controller , lze jej však absolvovat i samostatně. Seminář Investiční controlling je zaměřen na problémy systematického plánování, kontroly a řízení investic. vedoucí controllingu a controllery odborníky v oblasti financí a účetnictví liniové managery s controllingovými úkoly experty všech oborů, kteří se chtějí rozvíjet ve směru controlling Lektor Jan Žižka poradce managementu a konzultant firemní strategie, HR a financí Vystudoval V
KPI ve výrobě - KPI, kterým výroba rozumí a které controller umí využít online title= info > Školení je součástí cyklu Výrobní controller , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online.


Termíny školení | Celkem nalezeno kurzů : 83
1 << | >> 2


Zobrazeno celkem -51- (ze 83) kurzů a termínů školení
Zajímají Vás tyto kurzy?
RSS - nové rekvalifikační kurzy, školení a/nebo semináře


    Nechte si posílat nové kurzy, školení a semináře přímo do Vaší čtečky RSS
    Následující odkaz je zdroj RSS/XML
Zdroj RSS
  • od firmy: Controller Institut
  • typ: termin

RSS   RSS: https://www.skoleni-kurzy.eu/rss.php?typ=termin&firma=426&mnozstvi=10

by Controller Institut - Praha 8

 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2024 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: STRÁŽNÝ v červnu 2024 - Havířov, Karviná, Frýdek Míste
^