logo skoleni-kurzy

KURZ : UVOD DO PROBLEMATIKY STATNI SOCIALNI PODPORY LUDMILA NOVOTNA VZDELAVACI AGENTURA PROFESIM
POPIS KURZU


skoleni-kurzy.eu


Dárky na poslední chvíli na HANDE.cz =>
< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacíPořádáte podobný kurz/školení?


Pořádáte podobné kurzy, školení a/nebo studium. Vložte Vaše kurzy na web. Kurs / kurzy nemusí být rekvalifikační, stačí když kurzy budou mít termín konání školení pro on-line objednávku kurzu


 
ÚVOD DO PROBLEMATIKY STÁTNÍ SOCIÁLNÍ PODPORY - Následující kurzy:

   

   

  UVOD DO PROBLEMATIKY STATNI SOCIALNI PODPORY LUDMILA NOVOTNA VZDELAVACI AGENTURA PROFESIM

  Viz také následující kurzy :
  • 10982: Windows 10 – podpora a řešení potížíPodrobnosti
  • Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách [150 hod.], rekvalifikace MPSV ČRPodrobnosti
  • Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách [150 hod.], rekvalifikace MPSV ČRPodrobnosti
  • Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách [150 hod.], rekvalifikace MPSV ČRPodrobnosti
  • Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách [150 hod.], rekvalifikace MPSV ČRPodrobnosti

  Kurz - ÚVOD DO PROBLEMATIKY STÁTNÍ SOCIÁLNÍ PODPORY


  Ludmila Novotná, vzdělávací agentura PROFESIM


  Ř Úvod. Okruh oprávněných osob. Bydliště: Představení tématu, očekávání účastníků, smysl státní sociální podpory, druhy dávek. Občané ČR, cizinci hlášeni k trvalému pobytu, cizinci bez trvalého pobytu. Definice bydliště, podmínka bydliště v ČR, zkoumání bydliště. Ř Rozhodný příjem, rozhodné období. Okruh společně posuzovaných osob. Stanovení částek rozhodných pro nárok na dávky a jejich výši. Výdělečná činnost. Nezaopatřené dítě : Druhy rozhodného příjmu, započítávání rozhodného příjmu, započítávání rozhodného příjmu v rozhodném období, samostatná činnost (hlavní a vedlejší). Oprávněná osoba a společně posuzované osoby, rodič, podmínka společného žití a uhrazování nákladů na své potřeby, dítě v plném přímém zaopatření ústavu, registrované partnerství, zabezpečovací detence, vazba, výkon trestu odnětí svobody, vyloučení z okruhu SPO. Částky životního minima, stanovení ŽM rodiny, částka ŽM osoby, částky ŽM nezaopatřeného dítěte, rozhodný věk dítěte. Činnost vykonávaná v ČR, v zahraničí, příjem z výdělečné činnosti. Vymezení nezaopatřenosti. Povinná školní docházka, studium na SŠ a VŠ, přerušení studia po dobu mateřské a rodičovské dovolené, seznam vzdělávacích institucí. Ř Přídavek na dítě. Příspěvek na bydlení. Rodičovský příspěvek. Porodné. Pohřebné: Podmínky nároku, výše dávek, výplata dávek. Ř Nárok na dávku a její výplatu. Výplata dávek: Vznik a zánik nároku na dávku a výplatu, písemný souhlas, prokázání příjmů, změna rozhodných skutečností, přechod nároku na dávku. Opakované x jednorázové dávky, zaokrouhlení dávky, způsob výplaty, příjemce - zvláštní příjemce. Ř Povinnost a odpovědnost osob, orgánů aj.: Oprávněná a společně posuzovaná osoba, nesplnění povinnosti, objektivní odpovědnost - RodP, přeplatek, státní orgány, fyzické a právnické osoby, mlčenlivost. Ř Kontrolní činnost, přestupky, správní delikty, organizace a řízení: Oprávnění orgánů SSP, přestupky, správní delikty, rozhodování o dávkách, řízení, nesvéprávnost, právo jednat od 16 let, účastníci řízení, rozhodnutí, oznámení, odvolání, námitka. ...


  Cena kurzu:
       ...   1.790 Kč / Kurz   (není DPH)
       ... Kurz je osvobozený od DPH

  Objednat - pro přihlášení na kurz/školení klikněte na zvolený termín školení a místo konání  Přihláška na školení/kurz a termín:
  • Pro objednání kurzu klikněte na zvolený termín školení a místo konání odkaz
  • Popis, lektoři a program kurzu je níže na stránce odkaz
  • Komentáře a dotazy na školení/kurz # Komentáře ke kurzu odkaz
  • V případě jakéhokoliv otázky můžete poslat Dotaz ke kurzu odkaz
  • Nevyhovuje vám tento kurz? Zkuste se podívat na podobné kurzy odkaz

  ÚVOD DO PROBLEMATIKY STÁTNÍ SOCIÁLNÍ PODPORY
  Přihláška na termín kurzu
  Místo konání Přihláška na kurz a termín Akreditace
  Poznámka k termínu školení
  ÚVOD DO PROBLEMATIKY STÁTNÍ SOCIÁLNÍ PODPORY

  Termín: úterý 16. dubna 2019 , 9.00-cca 15.00 h (8 vyučovacích hodin)
  Brno - Jihomoravský
  Přihláška


  Chci informaci ke kurzu k tomuto termínu: Nezávazná přihláška
  Tento vzdělávací kurz je akreditovaný
  Cena: 1.790 Kč, v ceně káva, oběd a studijní materiál Brno, Hotel Avanti, Střední 61, salonek ...
  ÚVOD DO PROBLEMATIKY STÁTNÍ SOCIÁLNÍ PODPORY

  Termín: čtvrtek 6. června 2019, 9.00-cca 15.00 h (8 vyučovacích hodin)
  Olomouc - Olomoucký
  Přihláška


  Chci informaci ke kurzu k tomuto termínu: Nezávazná přihláška
  Tento vzdělávací kurz je akreditovaný
  Cena: 1.790 Kč, v ceně káva, oběd a studijní materiál Olomouc, Regionální centrum Olomouc, Jeremenkova 40b, salonek 1. patro ...

  -- ... pro objednání kurzu klikněte na zvolený termín školení a/nebo je možno poslat:  Popis kurzu
  ÚVOD DO PROBLEMATIKY STÁTNÍ SOCIÁLNÍ PODPORY


  Lektoři kurzu

  Mgr. Martina Holaschke - Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR, ministerský rada - oddělení odvolání a právní agendy Moravskoslezského kraje, odvolací činnost v oblasti NSD, přezkumná řízení, obnovy řízení, stížnosti, opatření proti nečinnosti, kontrolní činnost.


  [Kurz] Obsah kurzu/školení...

  Ř Úvod. Okruh oprávněných osob. Bydliště: Představení tématu, očekávání účastníků, smysl státní sociální podpory, druhy dávek. Občané ČR, cizinci hlášeni k trvalému pobytu, cizinci bez trvalého pobytu. Definice bydliště, podmínka bydliště v ČR, zkoumání bydliště. Ř Rozhodný příjem, rozhodné období. Okruh společně posuzovaných osob. Stanovení částek rozhodných pro nárok na dávky a jejich výši. Výdělečná činnost. Nezaopatřené dítě : Druhy rozhodného příjmu, započítávání rozhodného příjmu, započítávání rozhodného příjmu v rozhodném období, samostatná činnost (hlavní a vedlejší). Oprávněná osoba a společně posuzované osoby, rodič, podmínka společného žití a uhrazování nákladů na své potřeby, dítě v plném přímém zaopatření ústavu, registrované partnerství, zabezpečovací detence, vazba, výkon trestu odnětí svobody, vyloučení z okruhu SPO. Částky životního minima, stanovení ŽM rodiny, částka ŽM osoby, částky ŽM nezaopatřeného dítěte, rozhodný věk dítěte. Činnost vykonávaná v ČR, v zahraničí, příjem z výdělečné činnosti. Vymezení nezaopatřenosti. Povinná školní docházka, studium na SŠ a VŠ, přerušení studia po dobu mateřské a rodičovské dovolené, seznam vzdělávacích institucí. Ř Přídavek na dítě. Příspěvek na bydlení. Rodičovský příspěvek. Porodné. Pohřebné: Podmínky nároku, výše dávek, výplata dávek. Ř Nárok na dávku a její výplatu. Výplata dávek: Vznik a zánik nároku na dávku a výplatu, písemný souhlas, prokázání příjmů, změna rozhodných skutečností, přechod nároku na dávku. Opakované x jednorázové dávky, zaokrouhlení dávky, způsob výplaty, příjemce - zvláštní příjemce. Ř Povinnost a odpovědnost osob, orgánů aj.: Oprávněná a společně posuzovaná osoba, nesplnění povinnosti, objektivní odpovědnost - RodP, přeplatek, státní orgány, fyzické a právnické osoby, mlčenlivost. Ř Kontrolní činnost, přestupky, správní delikty, organizace a řízení: Oprávnění orgánů SSP, přestupky, správní delikty, rozhodování o dávkách, řízení, nesvéprávnost, právo jednat od 16 let, účastníci řízení, rozhodnutí, oznámení, odvolání, námitka.

  [Školení] Další popis kurzu (úroveň, minimální znalosti, informace o cenách kurzu) ...

  Osvědčení: Akreditace:

  bude předáno po ukončení semináře akreditovaný seminář MPSV ČR - SP/PC.

  [dotaz na školení/kurz] Formulář pro komentáře, dotazy a odpovědi


  Dotaz ke kurzu: ÚVOD DO PROBLEMATIKY STÁTNÍ SOCIÁLNÍ PODPORY
  text dotazu, ostatní data (tel/email) se samozřejmě nezveřejňují a nezobrazují, pouze budou přeposlána školící firmě

     ... a pro kontrolu zadejte prosím znova Váš email
  Někdy je zadaná špatná emailová adresa a odpověď se vrátí, proto prosím zadejte email dvakrát

                Chci poslat přihlašovací údaje na server skoleni-kurzy.eu
  [Registrovat jako uživatele Ano/Ne]

  Pokud jste přihlášeni, email nemusíte zadávat
  Vložte potvrzovací kód Vložte číslo             

  Pro změnu potvrzovacího kódu je možno znovu načíst stránku

  Komentáře a dotazy na školení/kurz


  Ludmila Novotná, vzdělávací agentura PROFESIM

  :: Součástí většiny seminářů jsou písemné materiály zpracované lektorem a každý účastník obdrží osvědčení o jeho absolvování [u akreditovaných seminářů akreditované osvědčení]. Vzdělávací agentura PROFESIM® organizujeme školení, vzdělávací kurzy a semináře, které Vás budou nejen informovat o aktuálních změnách v legislativě, ale povedou i k Vašemu osobnímu rozvoji jak ve veřejné, tak i podnikatelské sféře. Jako poděkování za účast u naší agentury máme pro Vás na každém kurzu dárek lt;span class= green title= FREE gt;lt;span class= green title= FREE gt;zdarma....

  Platební podmínky pro účast na kurzu

  Objednavatel akceptuje obchodní podmínky pořadatele závazným přihlášením účastníka[ů] na seminář. Uzávěrka přihlášek je 7 pracovních dnů před konáním semináře, později se lze přihlásit jen po telefonické domluvě.

  Na základě přijaté přihlášky Vám zašleme na uvedený e-mail potvrzení o přijetí přihlášky a zálohovou fakturu k úhradě kurzovného. Daňový doklad s vyúčtováním obdržíte u prezence v den konání semináře.

  Objednavatel se zavazuje uhradit platbu bankovním převodem nejpozději 2 pracovní dny před akcí na číslo účtu pořadatele 115-3875290227/0100.

  Pořadatel není plátce DPH.

  Prezence začíná v 8.30 h.

  Součástí většiny seminářů jsou písemné materiály zpracované lektorem a každý účastník obdrží osvědčení o absolvování semináře.

  Změna termínu, místa konání, lektora nebo zrušení semináře je z organizačních důvodů vyhrazeno.

  Čas ukončení je předpokládaný, závisí na počtu dotazů a rozvinutí diskuse.

  Pokud se již přihlášený účastník nebude moci z vážných osobních důvodů zúčastnit semináře, má možnost

  *
  vyslat za sebe náhradníka,

  *
  vybrat si náhradní seminář v průběhu roku,

  *
  jestliže změnu nahlásí nejpozději 2 pracovní dny před jeho konáním, vrátíme kurzovné zpět na daný účet.

  Podobné kurzy #ÚVOD DO PROBLEMATIKY STÁTNÍ SOCIÁLNÍ PODPORY >>


  Další kurzy a školení: ÚVOD DO PROBLEMATIKY STÁTNÍ SOCIÁLNÍ PODPORY
  Odkaz na podobný kurz a/nebo kurz od jiné firmy a v jiné ceně:

  Podobný kurz Popis kurzu Další kurzy a školení
  METODY SOCIÁLNÍ PRÁCE A SYSTÉMY SOCIÁLNÍ OCHRANY ZAMĚŘENÉ NA OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM - ÚVOD DO PROBLEMATIKY (aktuální informace k připravovaným změnám v legislativě, vedení dokumentace a GDPR)
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : * Metody a postupy sociální práce na obcích se zaměřením na osoby se zdravotním postižením. * Vedení spisové dokumentace, standardizovaný záznam sociálního pracovníka. Další podobné školení nebo kurzy
  ÚVOD DO PROBLEMATIKY SOCIÁLNÍCH DÁVEK - včetně novel zákona o pomoci v hmotné nouzi, poskytování dávek pro osoby se zdravotním postižením a příspěvku na péči
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Přehled nepojistných dávkových systémů včetně novely zákona o pomoci v hmotné nouzi, která mění podmínky nároku a stanovení výše doplatku na bydlení a problematiku ubytovacích zařízení. Podmínky vzniku nároku na dávky, typy a výše dávek, účastníci řízení a jejich povinnosti. Další podobné školení nebo kurzy
  ZÁKON O SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍSPĚVEK NA PÉČI - ÚVOD DO PROBLEMATIKY - VČETNĚ NOVELY
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : ? Seznámení s obsahem semináře, očekávání účastníků. Další podobné školení nebo kurzy
  Inovace vzdělávacích programů s podporou E-learningu
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Jak vytvořit e-learningový kurz, aby to nebyla nuda? Jak pedagogicky pracovat s látkou v elektronickém prostředí, aby se z ní studenti skutečně něco naučili? Další podobné školení nebo kurzy
  Úvod do problematiky domácího násilí
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Kurz je určen pracovníkům, kteří se při výkonu své profese mohou setkat s lidmi, kteří jsou ohroženi, nebo přímo vystaveni domácímu násilí Další podobné školení nebo kurzy
  ÚVOD DO PROBLEMATIKY ZÁKONA O POMOCI V HMOTNÉ NOUZI - AKTUÁLNÍ INFORMACE VČETNĚ ÚČINNÝCH A CHYSTANÝCH NOVELÁCH
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Na semináři získáte aktuální informace o systému pomoci v hmotné nouzi včetně účinných a chystaných novelách (veřejná služba, opatření obecné povahy, poukázky, písemné doporučení obce, snižování nákladů na bydlení u ubytoven apod. ). Další podobné školení nebo kurzy
  ÚVOD DO PROBLEMATIKY ZÁKONA O POMOCI V HMOTNÉ NOUZI - AKTUÁLNÍ INFORMACE VETNĚ ÚČINNÝCH A CHYSTANÝCH NOVELÁCH
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Na semináři získáte aktuální informace o systému pomoci v hmotné nouzi včetně účinných a chystaných novelách (veřejná služba, opatření obecné povahy, poukázky, písemné doporučení obce, snižování nákladů na bydlení u ubytoven apod. ). Další podobné školení nebo kurzy
  ÚVOD DO PROBLEMATIKY ZÁKONA O POMOCI V HMOTNÉ NOUZI - AKTUÁLNÍ INFORMACE VČETNĚ ÚČINNÝCH A CHYSTANÝCH NOVELÁCH -
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Na semináři získáte aktuální informace o systému pomoci v hmotné nouzi včetně účinných a chystaných novelách (veřejná služba, opatření obecné povahy, poukázky, písemné doporučení obce, snižování nákladů na bydlení u ubytoven apod. ). Další podobné školení nebo kurzy
  Kvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR v souladu se zákonem č. 108 - 2006 Sb. Další podobné školení nebo kurzy

  Podobný    = Podobný kurz nebo školení
  Poslední aktualizace: 2019-02-19 02:22:26

  Ludmila Novotná, vzdělávací agentura PROFESIM
  ÚVOD DO PROBLEMATIKY STÁTNÍ SOCIÁLNÍ PODPORY # Přihláška na kurz:

  Management, marketing, prodej a ostatní manažerské kurzy a školení + Školení pro pracovníky v sociálních službách + Školení pro pracovníky v sociálních službách

  Téma kurzů nebo školení:
 • MAIL RSS Manažerské kurzy
 • MAIL RSS Systémy řízení a ISO
 • MAIL RSS Právo a legislativa
 • MAIL RSS Stavebnictví, nemovitosti, reality
 • MAIL RSS Školství, zdravotnictví a sociální oblast

  Typ kurzu/školení: Seminář

  • Seminář je akreditován
  • Účastník kurzu obdrží certifikát


  Klíčová slova pro dané školení:
  bydliště +rozhodný, do, okruh, oprávněných, osob, podpory, příjem, problematiky, rozhodné, sociální, státní  [RSS] Nechte si posílat nové termíny kurzu Chcete vědět kdy bude další termín kurzu? - Využijte RSS a nechte si posílat každé změny a/nebo nové termíny kurzu do Vaší čtečky RSS (bez registrace)

    RSSÚVOD DO PROBLEMATIKY STÁTNÍ SOCIÁLNÍ PODPORY [RSS] - Novinky a nové termíny kurzu

  © Ludmila Novotná, vzdělávací agentura PROFESIM - Bohdalice :: - Součástí většiny seminářů jsou písemné materiály zpracované lektorem a každý účastník obdrží osvědčení o jeho absolvování [u akreditovaných seminářů akreditované osvědčení]. Vzdělávací agentura PROFESIM® organizujeme školení, vzdělávací kurzy a semináře, které Vás budou nejen informovat o aktuálních změnách v legislativě, ale povedou i k Vašemu osobnímu rozvoji jak ve veřejné, tak i podnikatelské sféře. Jako poděkování za účast u naší agentury máme pro Vás na každém kurzu dárek lt;span class= green title= FREE gt;lt;span class= green title= FREE gt;zdarma....

  Platební podmínky pro účast na kurzu


  Objednavatel akceptuje obchodní podmínky pořadatele závazným přihlášením účastníka[ů] na seminář. Uzávěrka přihlášek je 7 pracovních dnů před konáním semináře, později se lze přihlásit jen po telefonické domluvě.

  Na základě přijaté přihlášky Vám zašleme na uvedený e-mail potvrzení o přijetí přihlášky a zálohovou fakturu k úhradě kurzovného. Daňový doklad s vyúčtováním obdržíte u prezence v den konání semináře.

  Objednavatel se zavazuje uhradit platbu bankovním převodem nejpozději 2 pracovní dny před akcí na číslo účtu pořadatele 115-3875290227/0100.

  Pořadatel není plátce DPH.

  Prezence začíná v 8.30 h.

  Součástí většiny seminářů jsou písemné materiály zpracované lektorem a každý účastník obdrží osvědčení o absolvování semináře.

  Změna termínu, místa konání, lektora nebo zrušení semináře je z organizačních důvodů vyhrazeno.

  Čas ukončení je předpokládaný, závisí na počtu dotazů a rozvinutí diskuse.

  Pokud se již přihlášený účastník nebude moci z vážných osobních důvodů zúčastnit semináře, má možnost

  *
  vyslat za sebe náhradníka,

  *
  vybrat si náhradní seminář v průběhu roku,

  *
  jestliže změnu nahlásí nejpozději 2 pracovní dny před jeho konáním, vrátíme kurzovné zpět na daný účet.
   
  Komentáře a dotazy na školení/kurz

   

   

  [Jobs] Hledání práce nově přes PráceJobs.com

  Podobné kurzy # do + problematiky + státní + sociální + podpory


 •  
   
  RSS
  RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
  Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
  skoleni-kurzy.eu

  SKOLENI-KURZY.EU  REGIONY  MENU  KONTAKT


  skoleni-kurzy.eu
  2007 - 2019 © OBEC.net, sro
  Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
  Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
  Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
  Fax: 533 312 404
  Kontakt

  +  +
  V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

  Školení: Kurz fotografování jídla v květnu 2019 - Brno