logo skoleni-kurzy

KURZ PRO INSTRUKTORY CYKLISTIKY A CYKLOTURISTIKY [ŠKOLENÍ]
BP SPORT


skoleni-kurzy.eu
Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacíPořádáte podobný kurz/školení?


Pořádáte podobné kurzy, školení a/nebo studium. Vložte Vaše kurzy na web. Kurs / kurzy nemusí být rekvalifikační, stačí když kurzy budou mít termín konání školení pro on-line objednávku kurzu


 
Kurz pro instruktory cyklistiky a cykloturistiky - Následující kurzy:

 

 

KURZ PRO INSTRUKTORY CYKLISTIKY A CYKLOTURISTIKY

Viz také následující kurzy :
 • Certified Ethical Hacker v12 PRO: EC-CouncilPodrobnosti
 • Účetnictví a Daňový specialista Premium - rekvalifikační kurzPodrobnosti
 • Daňový specialista - rekvalifikační kurzPodrobnosti
 • Účetnictví, daně, daňová evidence a mzdy s praxí na PC - rekvalifikační kurzPodrobnosti
 • Pracovník pro obsluhu 3D tiskáren a tvorbu tiskových podkladů s praxíPodrobnosti


[Školení] - Kurz pro instruktory cyklistiky a cykloturistiky - s certifikátem


BP SPORT


Výstroj a výzbroj [základní rozdělení jízdních kol, údržba jízdních kol, doplňky], historie a vývoj, disciplíny, cyklostezky, bezpečnost a základní pravidla silničního provozu . Praktická část - praktická výuka cykloturistiky. ...


Cena kurzu:
     ...   2.600 Kč / kurz   (není DPH)
     ... Kurz je osvobozený od DPH

Objednat - pro přihlášení na kurz/školení klikněte na zvolený termín školení a místo konání
 • Kurz je akreditován
 • Účastník kurzu obdrží certifikát
 • Kurz je ukončen zkouškouPřihláška na školení:

   NEZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA - Termín školení zatím není k dispozici | Podobné kurzy a školení | Žádost o kontakt - Zavolejte mi, prosím • Podobný kurz     Praha  
  (??)   Kurz pro instruktory indoor cyklistiky - BP SPORT

  - ... cena: 5.000 Kč/kurz bez DPH a/nebo cena je osvobozena od DPH


 • Podobný kurz     Český Krumlov - Jihočeský  
  (??)   Kurz pro instruktory vodní turistiky [vodácký kurz] - BP SPORT

  - ... cena: 3.700 Kč/kurz bez DPH a/nebo cena je osvobozena od DPH


 • Podobný kurz     Český Krumlov - Jihočeský  
  (??)   Kurz pro instruktory vodní turistiky [vodácký kurz] - BP SPORT

  - ... cena: 3.700 Kč/kurz bez DPH a/nebo cena je osvobozena od DPH


 • Podobný kurz     Praha  
  (??)   Základní kurz pro instruktory aerobiku - BP SPORT

  - ... cena: 4.900 Kč/kurz bez DPH a/nebo cena je osvobozena od DPH


 • Podobný kurz     Praha  
  (??)   Základní kurz pro instruktory inline bruslení - BP SPORT

  - ... cena: 3.500 Kč/kurz bez DPH a/nebo cena je osvobozena od DPH


 • Podobný kurz     Brno - Jihomoravský  
  (??)   Základní kurz pro instruktory Pilates - BP SPORT

  - ... cena: 5.500 Kč/kurz bez DPH a/nebo cena je osvobozena od DPH


 • Podobný kurz     Praha  
  (??)   Kurz instruktora lezení na umělých stěnách - BP SPORT

  - ... cena: 4.200 Kč/kurz bez DPH a/nebo cena je osvobozena od DPH

 • -- ... pro objednání kurzu klikněte na zvolený termín školení a/nebo je možno poslat:  Popis kurzu
  Kurz pro instruktory cyklistiky a cykloturistiky - s certifikátem


  Kurz je určen pro ...

  Na kurzech je dodržena stanovená hodinová dotace, což zajišťuje právní platnost licence a dostatek času na osvojení požadovaných dovedností. Z právního hlediska je možné učit s touto licencí ve všech sférách: na školních kurzech a dalších akcích škol a školských zařízení [základní a střední školy, školská zájmová zařízení – např: domy dětí a mládeže a střediska volného času, školská výchovná a ubytovcí zařízení, školská zařízení pro ústavní výchovu]. Na školních kurzech může vyučovat i instruktor, který nemá pedagogické vzdělání, ale je držitelem platné licence. Kvalifikace instruktor cykloturistiky je nezbytná pro výuku na školních výcvikových zájezdech. Absolventi aprobace tělesná výchova jsou pro výuku cykloturistiky kvalifikováni automaticky.. Dále lze licenci využít v neziskových organizacích, ve cykloturistických oddílech a komerčních organizacích. Celá řada našich frekventantů učí v komerční sféře. Samozřejmě získání brigády či zaměstnání instruktora je vždy na základě jednání se zaměstnavatelem. S licencí „instruktor cykloturistiky“ lze vyučovat v osobě zaměstnance či brigádníka, nelze však získat živnostenský list. Živnostenský list můžete obdržet pouze na základě licence „Cvičitel “ [hodinová dotace – 150 hodin, tedy jedná se o několikanásobně delší a dražší kurz než v případě „Instruktora“].


  Lektoři kurzu

  Lektoři jsou specialisté ve svém oboru. Výkonnostně zdatnější družstvo vede lektor Jan Zeman se zkušenostmi ze závodní cyklistiky a s dlouholetou praxí v oblasti provozování cyklistického obchodu a servisu. Pro informace o organizaci školních nebo komerčních cyklistických zájezdů disponujeme lektory, kteří mají dlouholetou praxi v této oblasti. Kurz cykloturistiky metodicky koordinuje také Arnošt Binter, který je bývalým účastníkem juniorského Závodu míru.


  [Kurz] Program kurzu (obsah přednášky/semináře/rekvalifikace/studia) ...

  Kurz je rozdělen na část praktickou a teoretickou, které se vzájemně doplňují. Praktická výuka probíhá dopoledne a odpoledne. Po skončení praktické části pak výuka pokračuje přednáškami. Přednášky jsou časovány před večeří nebo po večeři dle aktuálního programu. V teoretické části je zařazena přednáška člena horské služby, který má zkušenosti s úrazy cyklistů na Šumavě, , dále přednáška o materiálním vybavení, právní a bezpečnostní problematice. Celý půlden je věnován výuce o servisu jízdních kol. V praktické části jsou pak zařazeny cykloturistické vyjížďky po cyklostezkách a cyklotrasách v okolí Lipna. V případě zájmu účastníků a za příznivých klimatických podmínek je do programu kurzu zařazena jednodenní vyjížďka na Podunajské cyklostezce. Podunajská stezka je vzdálena 60 km od místa ubytování a doprava ke stezce je individuální. Náplní praktické části je také technika jízdy na jízdním kole, jízda ve skupině, orientace v mapě, vedení cykloturistického družstva. Trasa a místo výcviku se může ojediněle z technických důvodů změnit. Samozřejmě se taková informace objeví v nabídce. Terény pro výcvik – cyklostezky a cyklotrasy: Okruhy vedou po cyklotrasách a cyklostezkách. Cyklostezky jsou pro motorová vozidla nepřístupná. Cyklostezek v okolí vodní nádrže Lipno přibývá. Trasy lze charakterizovat jako středně členité. Samozřejmě záleží na výběru konkrétní trasy v daném družstvu. Družstvo se vždy tempem jízdy přizpůsobuje těm nejslabším. V okolí Lipna je pěkná krajina. Podunajská stezka je také pro motorová vozidla nepřístupná. Trasa zasahuje do velmi pěkného přírodního koryta Dunaje. Trasa a místo výcviku se může ojediněle z technických důvodů změnit. Samozřejmě se taková informace objeví v nabídce.


  [Kurz] Podrobné informace o kurzu instruktor cyklistiky a cykloturistiky...

  Využití licence instruktor cyklistiky a cykloturistiky

  Na kurzech je dodržena stanovená hodinová dotace, což zajišťuje právní platnost licence a dostatek času na osvojení požadovaných dovedností. Z právního hlediska je možné učit s touto licencí ve všech sférách: na školních kurzech a dalších akcích škol a školských zařízení (základní a střední školy, školská zájmová zařízení – např: domy dětí a mládeže a střediska volného času, školská výchovná a ubytovcí zařízení, školská zařízení pro ústavní výchovu). Na školních kurzech může vyučovat i instruktor, který nemá pedagogické vzdělání, ale je držitelem platné licence.


  Kvalifikace instruktor cykloturistiky je nezbytná pro výuku na školních výcvikových zájezdech. Absolventi aprobace tělesná výchova jsou pro výuku cykloturistiky kvalifikováni automaticky. Dále lze licenci využít v neziskových organizacích, ve cykloturistických oddílech a komerčních organizacích. Celá řada našich frekventantů učí v komerční sféře. Samozřejmě získání brigády či zaměstnání instruktora je vždy na základě jednání se zaměstnavatelem.

  Náročnost kurzu cyklistiky a cykloturistiky

  Výuka cykloturistiky je speciálním oborem v tomto sportu, kde samostatná výkonnost jezdce není na prvním místě. Budoucí instruktor musí znát informace o cyklistickém sportu a pořádání cykloturistických zájezdů.

  Během cykloturistických projížděk jsou účastníci rozděleni do družstev dle výkonnosti.

  Podmínky pro účast na kurzu pro instruktory cykloturistiky

  Účast na školení není vyjma věku nijak omezena. Našeho kurzu se může zúčastnit prakticky kdokoliv. Tento kurz může absolvovat i osoba mladší 18 let a získá licenci. Licenci lze plně využít až po dovršení 18 let. Pokud vyučuje instruktor s licencí ve věku 15 – 17 let, tak při výuce musí být přítomný další proškolený instruktor starší 18 let, který na sebe převezme právní odpovědnost za žáky. Takže je možné získat licenci a pak vyučovat i před dovršením 18 let, ale musí při výuce asistovat starší instruktor. Toto pravidlo platí i u ostatních druhů licencí.

  Program kurzu

  Kurz je rozdělen na část praktickou a teoretickou, které se vzájemně doplňují. Praktická výuka probíhá dopoledne a odpoledne. Po skončení praktické části pak výuka pokračuje přednáškami. Přednášky jsou časovány před večeří nebo po večeři dle aktuálního programu. V teoretické části je zařazena přednáška člena horské služby, který má zkušenosti s úrazy cyklistů na Šumavě, dále přednáška o materiálním vybavení, právní a bezpečnostní problematice. Celý půlden je věnován výuce o servisu jízdních kol. V praktické části jsou pak zařazeny cykloturistické vyjížďky po cyklostezkách a cyklotrasách v okolí Lipna. V případě zájmu účastníků a za příznivých klimatických podmínek je do programu kurzu zařazena jednodenní vyjížďka na Podunajské cyklostezce. Podunajská stezka je vzdálena 60 km od místa ubytování a doprava ke stezce je individuální. Náplní praktické části je také technika jízdy na jízdním kole, jízda ve skupině, orientace v mapě, vedení cykloturistického družstva. Trasa a místo výcviku se může ojediněle z technických důvodů změnit. Samozřejmě se taková informace objeví v nabídce.

  Terény pro výcvik – cyklostezky a cyklotrasy

  Okruhy vedou po cyklotrasách a cyklostezkách. Cyklostezky jsou pro motorová vozidla nepřístupná. Cyklostezek v okolí vodní nádrže Lipno přibývá. Trasy lze charakterizovat jako středně členité. Samozřejmě záleží na výběru konkrétní trasy v daném družstvu. Družstvo se vždy tempem jízdy přizpůsobuje těm nejslabším. V okolí Lipna je pěkná krajina. Podunajská stezka je také pro motorová vozidla nepřístupná. Trasa zasahuje do velmi pěkného přírodního koryta Dunaje.

  Trasa a místo výcviku se může ojediněle z technických důvodů změnit. Samozřejmě se taková informace objeví v nabídce.

  Ubytování

  Na kurzu je zajištěno ubytování v penziónu a cykloturistické vyjížďky se realizují hvězdicovitě od tohoto penziónu ( .lesnipension.cz)

  Místo ubytování se může ojediněle z technických důvodů změnit. V takovém případě se tato informace objeví v nabídce.

  Lektoři

  Lektoři jsou specialisté ve svém oboru. Výkonnostně zdatnější družstvo vede lektor Jan Zeman se zkušenostmi ze závodní cyklistiky a s dlouholetou praxí v oblasti provozování cyklistického obchodu a servisu. Pro informace o organizaci školních nebo komerčních cyklistických zájezdů disponujeme lektory, kteří mají dlouholetou praxi v této oblasti.

  Kurz cykloturistiky metodicky koordinuje také Arnošt Binter, který je bývalým účastníkem juniorského Závodu míru.


  [Školení] Další popis kurzu (úroveň, minimální znalosti, informace o cenách kurzu) ...


  * Cena kurzu bez ubytování a stravy
  * Výstroj a výzbroj [základní rozdělení jízdních kol, údržba jízdních kol, doplňky], historie a vývoj, disciplíny, cyklostezky, bezpečnost a základní pravidla silničního provozu . Praktická část - praktická výuka cykloturistiky.  Podobný kurz

  [dotaz na školení/kurz] Formulář pro komentáře, dotazy a odpovědi


  Dotaz ke kurzu: Kurz pro instruktory cyklistiky a cykloturistiky
  text dotazu, ostatní data (tel/email) se samozřejmě nezveřejňují a nezobrazují, pouze budou přeposlána školící firmě

     ... a pro kontrolu zadejte prosím znova Váš email
  Někdy je zadaná špatná emailová adresa a odpověď se vrátí, proto prosím zadejte email dvakrát

                Chci poslat přihlašovací údaje na server skoleni-kurzy.eu
  [Registrovat jako uživatele Ano/Ne]

  Pokud jste přihlášeni, email nemusíte zadávat
  Vložte potvrzovací kód Vložte číslo             

  Pro změnu potvrzovacího kódu je možno znovu načíst stránku

  Komentáře a dotazy na školení / kurz / seminář  Re: Dotaz ke kurzu: Spinning : Dobrý den, vzhledem k tomu, že jste již projevil - a předběžný zájem nebo se dotazoval - a na náš vzdělávací sportovní kurz s názvem: Kurz pro instruktory indoor cyklistiky, dovolujeme si Vám oznámit, že byl vypsán nový termín. Informace a přesné datum najdete na http: - - www. ...

  Dotaz ke kurzu: Kurz pro instruktory cykloturistiky : Dobrý den, ráda bych se zeptala na termín kurzu . Dostala jsem zprávu o změně termínu, ale žádnou změnu jsem nezaregistrovala. ...

  Re: Dotaz ke kurzu: Spinning : Dobrý den, děkujeme za Vaši e-mailovou zprávu. Naše kurzy kurzy na cyklistických trenažérech jsme dříve nazývali Kurz pro instruktory spinningu . ...

  Dotaz ke kurzu: Spinning : Dobrý den, jezdím intenzivně spinning 6 let a na popud přátel bych si ráda u vás udělala kurz. Nejlépe duben, květen. ...

  BP SPORT

  :: Vzdělávací a sportovní středisko SPORT BP je organizací, která se zabývá školení m instruktorů a samotnou výukou v různých sportovních disciplínách. Zároveň se věnuje outdoorovým kurzům pro nejrůznější organizace. Kurzy SPORT BP jsou přístupné pro nejširší veřejnost a licenci či dovednosti lze uplatnit ve všech sférách – školní, zájmové nebo komerční. Instruktorské sportovní školení a výukové kurzy zajišťuje kvalitní skupina lektorů, která vzešla z bývalého Pedagogického centra v Českých Budějovicích a dříve Krajského pedagogického ústavu. Činnost SPORT BP je právně ukotvena na základě akreditovaného pracoviště Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy České republiky a akreditacemi v různých sportovních disciplínách. Pro každý sport máme...

  Platební podmínky pro účast na kurzu

  [SPORT BP] Na základě přihlášky vám budou zaslány pokyny k nástupu a podrobnější informace o kurzu . Objednavatel uhradí částku školného za výše uvedeného posluchače do prvního dne v měsíci, ve kterém kurz začíná. Po úhradě bude posluchač do studia/na přednášku přijat.Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného. Případně lze e-mailem požádat o výjimku.

  Podobné kurzy #Kurz pro instruktory cyklistiky a cykloturistiky >>


  Další kurzy a školení: Kurz pro instruktory cyklistiky a cykloturistiky
  Odkaz na podobný kurz a/nebo kurz od jiné firmy a v jiné ceně:

  Podobný kurz Popis kurzu Další kurzy a školení
  Kurz pro instruktory indoor cyklistiky
  Kurz
    ... jaro 2024 v Praze - bude upřesněno Jiný kurz v jiné ceně : Tématické vymezení kurzu : Tým BP SPORTU, který donedávna organizoval kurzy spinningu, se rozhodl udělat v programech a přístupech na cyklistických trenažérech krok vpřed. Vytvořil nový kurz „Kurz pro instruktory indoor cyklistiky“, který nabízí ještě více různých forem tě Další podobné školení nebo kurzy
  Kurz pro instruktory vodní turistiky [vodácký kurz]
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Výstroj a výzbroj, historie a vývoj, disciplíny, bezpečnost, jihočeské řeky a orientace v kilometráži vodních toků. Praktická část - praktická výuka vodáckých disciplin. Další podobné školení nebo kurzy
  Základní kurz pro instruktory aerobiku
  Kurz
    ... podzim 2024 Jiný kurz v jiné ceně : Instruktor aerobiku, licence platí pro školská, zájmová a komerční zařízení. Akreditace MŠMT. Další podobné školení nebo kurzy
  Základní kurz pro instruktory inline bruslení
  Kurz
    ... podzim 2024 v Praze – bude upřesněno Jiný kurz v jiné ceně : Kurz je také vhodný pro začátečníky, kteří se v případě nenárokování licence nemusejí účastnit závěrečných zkoušek. Výstroj a výzbroj, údržba vybavení, historie a vývoj, disciplíny a bezpečnost. Další podobné školení nebo kurzy
  Základní kurz pro instruktory Pilates
  Kurz
    ... na podzim 2024 v Brně – bude upřesněno Jiný kurz v jiné ceně : Program: Historie, principy, dýchání, pohyby těla, základní principy, sestava cviků pro začátečníky, specifika cvičení pro začátečníky, osobnost instruktora a jeho role. Cvičení Pilates pro děti, seniory, v a po období těhotenství. Další podobné školení nebo kurzy
  Kurz instruktora lezení na umělých stěnách
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Instruktor lezení na umělých stěnách BP SPORT [platnost licence je časově neomezená], licence platí pro školská, zájmová a komerční zařízení. Platnost tohoto osvědčení je časově neomezená. Další podobné školení nebo kurzy
  Kurz pro instruktory fitnesscentra [fitcentra]
  Kurz
    ... 2x víkend Jiný kurz v jiné ceně : Fitness - Instruktor fitnesscentra, licence platí pro komerční, zájmová a školská zařízení. Další podobné školení nebo kurzy

  Podobný    = Podobný kurz nebo školení
  Poslední aktualizace: 2024-05-24 01:29:18

  BP SPORT
  Kurz pro instruktory cyklistiky a cykloturistiky #

  Sportovní a relaxační kurzy & dovolená

  Téma kurzů nebo školení:
 • MAIL RSS Právo a legislativa
 • MAIL RSS Programování
 • MAIL RSS Technické kurzy, doprava
 • MAIL RSS Stavebnictví, nemovitosti, reality
 • MAIL RSS Sport, umění a ostatní kurzy
 •   Kurzy pro instruktory


  Typ kurzu/školení: Kurz

  • Kurz je akreditován
  • Účastník kurzu obdrží certifikát
  • Kurz je ukončen zkouškou


  Klíčová slova pro dané školení:
  cvičitel +cykloturistky, instruktor +cyklistiky, instruktor +cykloturistiky, kurz +cyklistiky, kurz +cykloturistiky, školení +cyklistiky, školení +cykloturistky, učitel +cyklistiky, učitel +cykloturistky  [RSS] Nechte si posílat nové termíny kurzu Chcete vědět kdy bude další termín kurzu? - Využijte RSS a nechte si posílat každé změny a/nebo nové termíny kurzu do Vaší čtečky RSS (bez registrace)

    RSSKurz pro instruktory cyklistiky a cykloturistiky [RSS] - Novinky a nové termíny kurzu

  © BP SPORT - České Budějovice :: - Vzdělávací a sportovní středisko SPORT BP je organizací, která se zabývá školení m instruktorů a samotnou výukou v různých sportovních disciplínách. Zároveň se věnuje outdoorovým kurzům pro nejrůznější organizace. Kurzy SPORT BP jsou přístupné pro nejširší veřejnost a licenci či dovednosti lze uplatnit ve všech sférách – školní, zájmové nebo komerční. Instruktorské sportovní školení a výukové kurzy zajišťuje kvalitní skupina lektorů, která vzešla z bývalého Pedagogického centra v Českých Budějovicích a dříve Krajského pedagogického ústavu. Činnost SPORT BP je právně ukotvena na základě akreditovaného pracoviště Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy České republiky a akreditacemi v různých sportovních disciplínách. Pro každý sport máme...

  Platební podmínky pro účast na kurzu


  [SPORT BP] Na základě přihlášky vám budou zaslány pokyny k nástupu a podrobnější informace o kurzu . Objednavatel uhradí částku školného za výše uvedeného posluchače do prvního dne v měsíci, ve kterém kurz začíná. Po úhradě bude posluchač do studia/na přednášku přijat.Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného. Případně lze e-mailem požádat o výjimku.
   
  Komentáře a dotazy na školení a nebo kurz

  Re: Dotaz ke kurzu: Spinning : Dobrý den, vzhledem k tomu, že jste již projevil - a předběžný zájem nebo se dotazoval - a na náš vzdělávací sportovní kurz s názvem: Kurz pro instruktory indoor cyklistiky, dovolujeme si Vám oznámit, že byl vypsán nový termín. Informace a pře ...

  Dotaz ke kurzu: Kurz pro instruktory cykloturistiky : Dobrý den, ráda bych se zeptala na termín kurzu . Dostala jsem zprávu o změně termínu, ale žádnou změnu jsem nezaregistrovala. ...

  Re: Dotaz ke kurzu: Spinning : Dobrý den, děkujeme za Vaši e-mailovou zprávu. Naše kurzy kurzy na cyklistických trenažérech jsme dříve nazývali Kurz pro instruktory spinningu . ...

  Dotaz ke kurzu: Spinning : Dobrý den, jezdím intenzivně spinning 6 let a na popud přátel bych si ráda u vás udělala kurz. Nejlépe duben, květen. ...

   

   

  Hledáte náhodou nějakou práci?


  PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE PRO SOCIÁLN
  , - kurz pracovníka v sociálních službách, [možno dodělat do 18ti měsíců od nástupu], - komunikativnost, zodpovědnost..., České Budějovice, Jihočeský

  Pracovník/ice v sociálních službách - přímá obslužná péče pro sociální službu chráněné bydlení
  požadujeme? - min. základní vzdělání, - kurz pracovníka v sociálních službách, [možno dodělat do 18ti měsíců od nástupu..., České Budějovice, Jihočeský

  PEDAGOG VOLNÉHO ČASU
  Obsah inzerátu: Požadavky: VŠ/SŠ v pedagogickém oboru nebo SŠ doplněná o pedagogický kurz dle zákona č. 563/2004 Sb..., České Budějovice, Jihočeský

  Podobné kurzy # instruktory + cyklistiky + cykloturistiky • ^
   
   
  RSS
  RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
  Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
  skoleni-kurzy.eu

  SKOLENI-KURZY.EU  REGIONY  MENU  KONTAKT


  skoleni-kurzy.eu
  2007 - 2024 © OBEC.net, sro
  Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
  Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
  Telefon:(+420) 775 193 488
  Fax:
  Kontakt

  +  +
  V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

  Školení: 8 disciplín osobní produktivity Dvoudenní školení funkčních návyků pro dlouhodobé výsledky v práci i mimo ni v červnu 2024 - Praha 1
  ^